Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények: Lenovo G510 Black...

Vélemények: Lenovo G510 Black 59-433055 FD?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettem a laptopok között, és ezt találtam a legerősebbnek. Amire szeretném használni: iskolában informatika szakra járok, szóval programozás és miegymás; meg játszani is itthon, vagy haveréknál (nem magas gépigényű játékokra gondoltam, hanem amik lowon elmennek 20-30 fps körül min.); és ha egyes játékoknál bírja, akkor videózás is. Szerintetek megéri az árát?


Jah és persze a link: [link]


(16/F)



#2015 #irodai #laptop #Kategóriájában erős
2015. márc. 22. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz játékra való laptopot, a benne levő vga nem jó játékra, sokkal jobban jérsz minőségileg agy Fujitsu A544-el vagy egy használt üzleti géppel.
2015. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami abban a gépben van VGA (radeon R5 230m) amit kiraktam, annak a benchmarkja 671. A 128k-s Fujitsunak (az a széria amit ajánlottál) a VGA-jának (Intel HD 4600) benchmarkja pedig 727. Köszi a segítséget! :)
2015. márc. 22. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A benchmarkok semmit sem érnek, ugyanolyanok a képességeik.
2015. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel szerintem nagy butaságot mondtál, mert a benchmark a teljesítményt mutatja.
2015. márc. 22. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:

A benchmark azt mutatja, hogy az adott benchmark programot hogy képes futtatni a kártya. Ettől még játékok alatt szerepelhet jobban és rosszabbul is. De az elsőnek igaza van, ha hordozni is akarod a gépet, akkor a Fujitsu jobb választás, a Lenovo tejfölöspohárból van kb.

De ha komolyabban akarsz programozni, akkor ennyiből kapnál 3-4 éves üzleti gépet, ami újkorában 4-500k Ft volt. Programozásra azok valók. Persze ebben az esetben le kell mondanod a játékról.

2015. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy programozásra gondoltam, mivel pl amivel most foglalkozunk, az a Pascal. Itt nem programozónak tanulunk, hanem rendszergazdának. (leegyszerűsítve) :)
2015. márc. 23. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!