Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan válasszam le a processz...

Hogyan válasszam le a processzort a hűtőről?

Figyelt kérdés
Két éve vettem a procit(+mellé a hűtőt), és most vettem hozzá új pasztát, de nem tudom leszedni a hűtőt. Az a baj, hogy így nehéz, hogy az egész benne van az alaplapban (egyszerre nem tudom kivenni mind a kettőt).

2015. márc. 23. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mind kettőt? csak a hűtőt kell levenned.Ha eltávolítottad a rögzítőjét(a hűtőnek)és nagyon rá van cuppanva próbáld meg óvatosan elforgatni(ne húzd)tördeld le a pasztát a porciról és a hűtőről majd pasztázd a procit és mehet vissza a hűtő.
2015. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem tudom úgy levenni a hűtőt, hogy ne tépjem ki a processzort a socketből. (mert ugye van egy kar amit fel kell nyitni, hogy a processzort ki lehessen venni a socketből. de úgy, hogy a hűtő rajta van nem tudom felnyitni a kart.)
2015. márc. 23. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
de a hűtő és a proci 2 külön dolog. A hűtőt külön kell leszedned. Utána veszed ki a procit.
2015. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig felrakták valahogy azaz a kart lenyomták és nem volt útban a borda.A hely hiányában a visszarakás lesz cumi.
2015. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem tudok levenni semmit sem, mert rászáradt a hűtő a processzorra.
2015. márc. 23. 20:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Felrakni egyszerű volt, mert a kart felhajtottam, behelyeztem a processzort a socektbe, lehajtottam a kart, és ráraktam a hűtőt a processzorra.
2015. márc. 23. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Milyen proci és milyen hűtő?

Ne feszengesd mert elcseszed.A hűtőt kell levenni előbb utána a procit ha ki akarod venni de nem kell kivenni a pasztázás miatt.

2015. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valamilyen módszer kell, amivel feltudom oldani a rászáradt hűtőt a processzorról. Plusz óvatosnak kell lennem, mert úgy kell leszednem a hűtőt, hogy ne tépjem ki a sockettel együtt a processzort.
2015. márc. 23. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a hűtő rögzítését feloldottad akkor ha nagyon rá van száradva oldal irányba tekerd ne húzd. https://www.youtube.com/watch?v=DcNIR1rD-2Y
2015. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az #1 hozzászólását figyelmesen elolvastad volna, akkor már meg tudtad volna oldani.
2015. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!