Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Bővebben...

Potyicsopi kérdése:

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Bővebben lent. Írásvédettség?

Figyelt kérdés
A számítógépem egyik napról a másikra az összes külső HDD-t és USB-t letilt. Ez azt jelenti, hogy bedugok egy pendrive-ot, és írásvédett lesz. Csak a pendrive-ról tudok másolni, oda nem. Csak ezen a gépen van ilyen problémám, sajnos ezen dolgozom. Kérlek segítsetek ! Már rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi sem sikerült. :(

#PC #számítógép #HDD #USB #külső HDD #írásvédettség #írásvédés #writeprotect #írásvédettség megszűntetése.
2015. márc. 25. 17:33
 1/3 anonim válasza:
100%
Sima vírusnak tűnik, probálkozz malware removerekkel/antivírusokkal, vagy simán telepítsd újra az operációs rendszeredet.
2015. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vírusírtósat már próbáltam, rengeteg progamot megpróbáltam, de semmi nem változott. Az operációs rendszer újrarakásával az a gond, hogy nem tudok lementeni semmit, pedig sok fontos dokumentum és fájl van a gépemen. Ha nincs más, akkor újrarakom. Azért köszi a válaszod !
2015. márc. 25. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre megoldottam ! A beállításszerkesztőben kellet ügyeskednem :)
2015. márc. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!