Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez az átalakító?

Jó ez az átalakító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Laptop bontás után megmaradt egy ilyen kis 40 gigás HDD.

[link]

A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e ajánlani valami olyan átalakítót, amivel vagy usb-ről vagy a legjobb, ha berakom a nagy gépbe (IDE) el tudom érni a hdd tartalmát?

Néztem ezt: [link]

Valahol azt írják, hogy jó, valahol azt, hogy nem jó...

Van ilyen is: [link]

[link]

Az utóbbinál attól félek, hogy rádugom a molex csatlakozót, akkor ez 12V-ot is fog neki adni, de ennek csak 5V kell.


Lécci segítsetek, ha tudtok. Előre is nagyon köszönöm!



2015. márc. 29. 14:23
 1/4 Tengor ***** válasza:

Igen, biztosan úgy tervezték, hogy a szabvány szerint 5 V-al üzemelő winyónak 12 V-ot adjanak. Valamint ezt így engedték is forgalomba helyezni és engedélyezik az árusítását. Gondolkozz már! Csak azért mert bele lehet dugni nem biztos, hogy le is vesznek róla feszültséget.

Én egy USB-s IDE racket vennék hozzá. Sok értelme úgy sincs gépbe helyezni, de egy pen drive helyett még használható.

2015. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért akarom gépbe rakni, hogy letöröljek róla mindent ergo leformázzam.

Kösz a választ, de szerintem ment volna flegmázás nélkül is... -.-

2015. márc. 29. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A második jó lesz.
2015. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!