Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hogy nem kel el a gépem...

Hogy hogy nem kel el a gépem ennyiért?

Figyelt kérdés
Eladóvá vált az épített konfigom külföldre költözés miatt. Beáraztattam 218ezer ft-ot ér. Azota eladtam a monitort így 200-ra csökkent az értéke. 180ezerért hirdetem. Garanciás, hibátlan állapotú. Mindent visz ultrán 60+ fpsel melegedés nélkül mégsem érdeklődnek pedig 500-an látták. Van valami a hirdetésben ami nekem nem tűnik csak fel? Ami esetleg negatívum? Nem akarom elhinni, hogy egy felső kategóriás gép ennyiért sok. Hirdetést linkelni nem tudok de hardverapron kovimoto a nevem és Gamer gép egyben a hirdetés. Ha van tipped kérlek ne tartsd magadban :) köszönöm

2015. márc. 30. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy beáraztattad ? Kivel ? Magánszemélytől, garancia és jótállás nélkül miért venne ennyiért bárki, pláne egy nem hozzáértő ?
2015. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Prohardveren araztattam be és amint említettem a gép 80%-a(a legértékesebb alkatrészei) garanciásak még több évig.
2015. márc. 30. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:

CPU 40k

Hűtő 5k

RAM 16k

VGA 70k

lap 17k

HDD 6k

SSD mekkora?

ház 6k

táp 12k


Egeret,billentyűt amúgyse hírdetsd vele,mert az emberek 90%-a nem fog többet adni érte.


Egyszerűen túl drága.

Vedd ki a bill.t meg az egeret,és tedd fel 160-ba.

2015. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez 172ezer az SSD-m 120gigás Samsung Evo 840. Az megint csak ér 15ezret.
2015. márc. 30. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:

1. garancia nélküli SSD nem kell majd nagy valószínűséggel senkinek, én opcionálissá tenném (HDD is csak elvétve, valószínűleg azért se rajonganak az emberek)

2. billentyűzetre és egérre nem mindenkinek van szüksége, ezt is kivenném az árból, külön árulnám hozzá, esetleg kedvezménnyel

3. azért nem sok ember van, aki megengedhet magának 180e forintért gépet, és ha igen (fórumokat és gyakorit olvasva) óvakodnak a használt áruktól


Egyelőre az SSD-t, HDD-t, egeret és billentyűzetet kivenném az árból, de hozzáírnám, hogy ennyiért meg annyiért eladnád a géphez. Lehet, hogy ha ezeket nem kellene megvenni, mást már érdekelt volna, ki tudja?


Ha úgy sem kel el, akkor pedig lehet meg kellene próbálkoznod külön árulni a házat, alaplapot+processzor, memóriát, videokártyát. Külön-külön talán nagyobb igény van rá, mint egyben.

2015. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként külön-külön 2 hét alatt eladod az egészet.


Igaz Pesthez közel előnyösebb.

2015. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én külön próbálnám eladni, ha lenne 180k-m tuti zsírúj gépet vennék.
2015. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy pontosan milyen gépet szeretnél eladni 180k ért?
2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
H97 pro4 lap, i5 4460proci, r9 290 vga, 700wattos chieftec táp, msi commander ház, 2x4gb 1333mhz ram, genius maurus x egér, 1teras hdd 120gigas Evo 840 ssd. Alkukepes az ára
2015. márc. 30. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A 180k-s ár igazából egész korrekt lenne érte de általában aki ennyit költ gépre az már inkább újat vesz amiről mindent tud és minden vadonat új benne. Jobban jársz ha darabon ként adod fel a hirdetéseket, mert általában mindig van valami a teljes konfigokban ami nem tetszik valakinek még ha érdekelné is így nem is veszi meg.
2015. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!