Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU használat probléma?

GHOst1337 kérdése:

CPU használat probléma?

Figyelt kérdés
Hello , ma újrapasztáztam a gépem , kb 25-30 perce, de a CPU használat nem változik , még mindig felugrik néha 65 70 felé , ha játék közben mozzillában megnézek valamit , vagy bármi ilyesmi , töltés közben .. is felugrik akár 25-30-45 re is akár , játék nélkül . procim : (i3 4150 , 3,5ghz) valaki valami ötletet ez ellen?
2015. márc. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

CPU használatnak mi köze a pasztához?


Az a dolga,hogy felugorjon a kihasználtság,ha kell.

2015. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen kívűl valami ötlet?Hogyan tudnám lennebb vinni a használatot , mert eddig nem csinálta ,windowsot is újbóltelepítettem..
2015. márc. 30. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A paszta jobb hőátadást eredményez a proci és a hűtő között, de a teljesítményen nem javít. Nem értem, hogy mire célzol azzal, hogy a cpu használat felugrik 65-70-re.
2015. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem így működik. Ha használod a gépet akkor van CPU használat is, ez osztja el a feladatokat a gépen amiket éppen csinálsz.
2015. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a feladatkezelőn belüli használatra gondolsz és az ugrál, akkor lehet, hogy bekaptál valami vírust. Azt azonban biztosan megoldotta volna egy formázás.


A háttérben futó programokra néznék rá a helyedben, hátha valamelyik nagyon eszi a procit. Az, hogy játék közben 70 felé is felugrik, teljesen normális, sőt, az lenne a jó, ha kilencven környékén járna.

2015. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!