Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok Toshiba tabletre...

Hogyan tudok Toshiba tabletre egy másik Windos 8.1 rakni? Miért nem bootol usb keresztül?

Figyelt kérdés
Volt rajta gyári de nagyon rossz volt. A bios menüben választottam hogy törlés.Le us törölte de nem bootol semmit usb keresztül!!!!

2015. ápr. 3. 09:30
 1/8 CspCsj ***** válasza:

A következő weboldalon a még működő Windows alól írják, hogy hogyan lehet BIOS-ba lépni, de a hoszászólásoknál vannak még javaslatok.

[link]

2015. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-) de nekem az a baj hogy totál letörölt mindent tehát a régi Windowst is.
2015. ápr. 3. 11:41
 3/8 CspCsj ***** válasza:
A cikk végén és a hozzászólásoknál írják, hogy bekapcsoláskor a logóig nyomva tartott hangerő-fel gomb MS tableteknél működik ilyenkor, más gyártóknál csak elvétve, de egy próbát megérhet.
2015. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudtam de mikor bootolni kellene kiírja hogy boot devince.
2015. ápr. 3. 14:16
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Hogyan csináltad az USB telepítőt?

Winsows USB Tool? Rufus? Egyéb?

Lehet hogy nem UEFI-s lett, és az a gond?

2015. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Windws usb tools, elvileg jónak kellene lenni de semmi eszközt nem lát a boot menüben. nem értem miért
2015. ápr. 3. 16:17
 7/8 CspCsj ***** válasza:

32 bites?

Melyik Toshiba tablet modell? Encore?

2015. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget sikerült megoldanom😊
2015. ápr. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!