Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mikor várható...

Szerintetek mikor várható árcsökkenés a számítástechnikai eszközök, hardverek terén?

Figyelt kérdés
Akik jártasabbak azok válaszát várom legfőképpen! Köszönöm.

2015. ápr. 3. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jártas ezen a téren, csak a saját gondolatam írom le: nem érdemes várni az árcsökkenésre, főleg, ha nem egy konkrét hardver tekintetében, hanem úgy összességében nézed az árakat. Ha kell valami, vedd meg most. Ha olcsóbb lesz, valószínűleg azért olcsóbb, mert már elavult.
2015. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Árcsökkenés nemnagyon várható szerintem. Proci téren azért mivel igaz, hogy Intelnek jönnek új proesszorai, de mivel legtöbben Intelt vesznek ezért nincs sok ellenfele így nem érdemes árakat csökkenteni.

VGa terén talán, nyáron jönnek az R9 300 szériás bga-k akkor azok talán lejjebb nyomják a mostaniaknak az árait, de ezt se vedd készpénznek. Ahogy előttem is írták nem éri meg várni az árcsökkenésre.

2015. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!