Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek?...

Milyen fejhallgatót vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A legfontosabb, hogy kényelmes legyen ! Legalább napi 10 órát van a fejemen füles és a mostanitól olyan mint a birkózó edzés után. Továbbá hangerő szabályozó sem ártana.

razer krakent, ozone blast st- is néztem de nem tudom eldönteni ( nem ez a kettő az opció) Ha van valakinek jó tapasztalata azt ossza meg velem :) Az sem hátrány ha vezeték nélküli, csak puha és kényelmes elgyen! Előre is köszönöm



2015. ápr. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
sony MDR1R
2015. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy látom véletlen töröltem a leírásból, hogy kb 15 max 20k-t költenék.
2015. ápr. 5. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen árban a Razer Carchariast ajánlom. Van hangerőszabályzó is rajt, a Krakenen nincs. Régen olyanom volt, bánom is, hogy eladtam :( Többet ért szerintem, mint a 30 ezres Tiamatom.
2015. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!