Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy a C...

Mitől lehet az, hogy a C Program Files x86 mappában nincs semmi? [lent][HELP]

Figyelt kérdés

Na szóval maga a C az egy ssd. Kb 1-2 hónapja lett beszerelve, eddig nem volt vele semmi gond. De mióta total commandert használok egy játék magyarosításához, azaz total commanderrel nyitom meg a játékot mert csak úgy lesz magyar. Total commanderrel néha a config fájlban átt kell írni egy dolgot, és mostanában ha ugye megnyitom a config fájlt akkor (F4) és jegyzet tömbben fogja kiadni. Na itt kezdődik az egész úgy, hogy a jegyzet tömbb lefagy, illetve ha nem total commanderrel, hanem simán számítógép c meghajtó stb-vel akarom megcsinálni, akkor meg megnyitom az x86 mappát és azt írja üres a mappa. +ami tálcán van játékok arra rámegyek jobb klikk és ahol rátudnék kattintani hogy tartalmazó mappa megnyitása <-- na ilyen nincs.

Mitől lehet ez???

Gép újratelepítés segíthet? SSD nem lazulhatott ki mert akkor magát a c meghajtót sem tudnám használni, meg elvileg nem látná a gép sem.



2015. ápr. 7. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

32 vagy 64 bites rendszer?

Mi van a sima "Program Files" könyvtárban?

2015. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

64-es

és pár windowsos program, meg driver frissítsések

2015. ápr. 7. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
A játék és a magyarítás vagy 64 bites és akkor a Program Files mappában található, vagy ha 32 bites, akkor nem a Program Files (x86) mappába lett telepítve.
2015. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mi?


64 bites op rendszerem van 8 giga ram miatt..

pgorgramfájlok (x86) mappában vannak a játékok és egyéb programok, de csinálok egy képet hogy jobban lásd/lássátok

2015. ápr. 7. 16:19
 5/12 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 7. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért írtam amit írtam, mert tudom, hogy ha Program Files (x86) mappa is található a gépen, akkor 64 bites az op.rendszer.

Akkor tisztázzuk: 32 bites a játékod, azért van a Program Files (x86) mappában (ha ott van). Ha a játék ott van, akkor az ini fájl is. Azt mondod, ha TC-ben F4-gyel megnyitod az ini fájlt, akkor a jegyzettömb lefagy, a Windows Fájlkezelő meg nem is látja az ini fájlt. Az attributuma nem rejtett véletlenül annak az ini fájlnak, és a Windows fájlkezelő azért nem látja? Vagy próbáltad már egy szövegszerkesztővel betallózni az ini fájlt és úgy módosítani?

Azt sajnos még elképzelni sem tudom, hogy TC-ben F4-re miért fagy le a jegyzettömb, mert nálam ilyen még soha nem fordult elő, pedig ha valaki, én aztán gyakran módosítok F4-gyel szövegeket.

2015. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nemt udom hogy írtam e már, de ha nem tc-vel nyitom meg a config fájlt ami (blk) hanem csak behúzom a jegyzet tömbbe akkor is lefagy, ha jegyzet tömböl nyitom meg akkor is lefagy. De most meg meg sem tudom nézni, hogy nem e írásvédett az egész és azért nem tudom e megnézni de ez hülyeség mert ezelőtt megtudtam és nem volt. Na szóval megnézném mi van, de most az x86 mappa (amiben a gamek is vannak) abban megint nincs semmi.

[link]

2015. ápr. 7. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy a C meghajtón kellene keresgélned? Ez a kérdés csak azért merülhetett fel bennem, mert semmiféle információval nem rendelkezem arról, hogy miért a D meghajtón keresgélsz? Biztosan van rá okod, de információval erről csak te rendelkezel. Hogyan segítsünk úgy, ha az általánosan bevett gyakorlattól eltérő szisztéma van a gépeden, de erről minden információt elhallgatsz? Ha nem linkelted volna be az utolsó képet, akkor még most se derült volna ki, hogy a D meghajtón keresgélsz.
2015. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te vak vagy ember? Nem is volt szó D meghajtóról.
2015. ápr. 7. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Kettőnk közül nem tudom, ki a vak. Nem ártana, ha megnéznéd azt a képet, amit belinkeltél.

Számítógép >>> Helyi lemez (D:) >>> Program Files (x86)


A lényeg: Helyi lemez (D:)


Részemről befejeztem. További szép napot!

2015. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!