Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kingston HyperX SSD-re nem...

Kingston HyperX SSD-re nem tudok DVD-ről rendszer telepíteni!?

Figyelt kérdés

Csak ugy tudtam hogy van egy HDD-m amin a rendszer van/volt beraktam a lemezt és csak a másik rendszerből tudtam.

Így nem az lett a C meghajtó. BIOSban felismeri a gép az SSD-t de ha beállítom hogy arról bootoljon akkor kiírja hogy BOOTMGR hiányzik és nyomjam meg a ctrl+alt+del-t.

Miért lehet ez? Kell hozzá egy driver? Vagy BIOS frissítés? vagy mi lehet a baja? az SSD hibátlan...rajta van a rendszer és csak ugy bootol rola, hogy 1 rendszer HDD-n 1 SSD-n és választani lehet közülük. így működik is, de sok idő a boot ha nem választok.

Segítene valaki? :)


2015. ápr. 7. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad úgy a telepítést, hogy csak az SSD van rádugva az alaplapra?
2015. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen próbáltam.

Eljut addig a telepítő hogy: A telepítő indítása

majd újraindul a számítógép és kezdi előröl.

2015. ápr. 7. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azon van a boot tábla, ennyi az egész. Ha megpróbálsz arra a meghajtóra bootolni, aminek az elején nincs jelölve a rendszer, akkor nem fog tudni bootolni, megoldás lesz amit az első válaszoló írt, de ki lehet kapcsolni a többi opciót, illetve csökkenteni is lehet a választási időt windowson belülről (gugli).
2015. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, de elég zavaró, hogy nem a C meghajtón van a rendszer. Mivel több program is oda akar telepíteni és a crackek egy része is ott keresgél stb.

Azt szeretném hogy leválasszam a HDD-t, formázzam az SSD-t és ujra telepítsem rá a rendszert, hogy az legyen a C meghajtó.

De mikor elinditom csak a telepítő inditásáig jut.

2015. ápr. 7. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha magától újraindul a gép a telepítő indulásakor, akkor ott valami gubanc van, hardverhiba. (Pl. táp.) Azt oldd meg, és fogod tudni rendesen telepíteni.


Hozzátenni annyit tudok, hogy a HyperX-nek natív SATA tápcsatlakozó kell, tehát ha molexről alakítod esetleg, akkor ott van a baj.

2015. ápr. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Telepítettél már sikeresen arról a DVD-ről?
2015. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NA sikerült!!!!!

Bios-t frissítettem a legújabbra, leválasztottam a HDD-t.

Formáztam az SSD-t. És telepítettem rá a win 7-et.

Tökéletes. A bios frissítés kellett neki. Csak féltem tőle, nehogy áramszünet legyen vagy valamit elrontsak és bekrepáljon. De sikerült! :D

2015. ápr. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!