Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagosan melyik gyártó...

Átlagosan melyik gyártó mondható jobbnak a laptop HDD-k gyártásában?

Figyelt kérdés
Elsősorban egy Toshiba vs. Seagate vs. Hitachi-ban melyik lenne a nyerő 500 gigában? Most fingott ki a 8-9 éves laptopom WD-je. Alapvetően Western párti vagyok, de jelenleg nem engedhetem meg a WD felárát. Főleg hogy egy elég öreg gépről beszélünk, de nekem mégis hasznos lenne még egyszer újra életre kelteni. Szóval a fentiek közül ki melyiket ajánlja?

2015. ápr. 9. 22:30
 1/2 Unari ***** válasza:

Szia! Személyes tapasztalat amit leírok, de ne feledd minden ilyen termék sorozatgyártás eredménye, ezért bármelyikből kifoghatsz rosszat, márkától ártól függetlenül.

Thoshiba: 3 ilyen vinyóm volt két 500-as -és most egy 1TB. Soha nem volt vele balyom. Halk, gyors, jó árban van mindig, és nem híbázott míg nálam volt. Kettőt a géppel adtam tovább még mindig működik (5 éve ketyegneg)


Seagate: 1 ilyen volt, igaz 250-es. 2év után megjött a hangja, és végül megadta magát.


Hitachi: pont a seagate-t cseréltem le rá. Használtan kaptam. Neki is az lett a vége mint a Seagatenek.


Volt WD vinyóm is, és nem voltam megelégedve vele akármilyen nagy márka.Többet nem veszek. Nekem eddig a Thoshiba jött be.

2015. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unari ***** válasza:
na a ly-al íram hogy bajom.
2015. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!