Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fényképezős telefon javaslatok...

Fényképezős telefon javaslatok? Tapasztalatok? Extra optikás fényképezős telefonok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy:

vagy fényképezőgépet vagy telefont amivel professzionálisan tudok fotózni, találtam egy olyat hogy samsung galaxy k zoom. ez lenne a csúcs? vagy létezik jobb optikás, vagy amivel jobb képet lehet csinálni.

Hobbyból fotóznék ezért lenne jobb az utóbbi, de nem amatőr szinten, azon már túl vagyok és tudom, hogy a telefonok egyenlőre nem közelítik meg a milliós fényképzelőgépek tudását (leginkább optikában és képérzékelőben). de egyes oldalokon láttam összehasonlításokat és amit irtam, az példálul 77 ezer az árgépen talált legolcsobb és az összehasonlításban mellé raktak egy rendes fényképezögépet ami ugyan olyan tudással rendelkezett, és kétszer annyiba került. Mivel nem fotósnak készülök ezért nincs szükségem 150 ezernél drágább gépre, de ez alatt minél jobbat akarok venni javaslatok?

láttam olyat hogy külön rá lehet szerelni a telefonra, objektívkamera néven. Ezek jók? Ha jobbak melyik a legjobb?



2015. ápr. 10. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. jelenleg csak a Samsungnak van a ZOOM szériás készüléke. Esetleg a Lumiák jók még de ezekben csak digitális zoom van
2015. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs valami hír egyiktől se hogy terveznének? a közeljövőben?
2015. ápr. 10. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemtudok ilyenről. az emberek nagyrésze szerintem beéri a telójával is. Aki meg fotózni akar az úgyis vesz komoly gépet. Én még a Galaxy Zoom-tól is tarttanék mindennapos használat során. mert azért egy teló jobban igénybe van véve mint egy fényképezőgép.
2015. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tesztet elolvastad figyelmesen akkor azt is leszűrhetted hogy nem ő csinálja a legszebb képeket.Azért mert neki van a legjobb zumja meg xenon vakuja + árérték miatt jött ki a legjobbra.Ha csak az optika miatt vennéd meg lehet telefonokra külön optikát kapni [link] .

Ha túl vagy az amatőr szintű fotózáson akkor azt is kell tudnod hogy kézi fókusz nélkül kinai turistafotós leszel.A telefonokban lévő záridőkkel viccelődni lehet de egyebet nem.Az egész teszt csak annyit ér mint amilyen profi fotósok készítették.Telefonálásra telefon fényképezésre fényképező gép való.

Ezek közül bármelyiket ajánlom [link]

60-tól 140K ig mennek.

2015. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 es. azért nem pártolom annyira fényképezőgépet, mert nem használnám rendszeresen mint egy fotós, és ezért nem akarom olyan sokat kiadni rá, de mivel szeretnék telefont is venni ezért jött ez az ötlet, mert bármikor elő tudnék kapni egy "profi gépet" ha valamit leakarnék fotózni, nem akarok mindig magammal vinni egy batár nagfy fényképezőt. De a gagyi telefonos képeket sem szeretem, a kettő között akarok valamit ami árban és elfogadható.
2015. ápr. 10. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szempont a telefonnál az hogy minden körülmények közt tudjak telefonálni.Ezért vettem egy vízálló és ütésálló mobilt ami max rádiózásra mp3-ra jó és mellé mindíg a zsebembe van ez [link]

Kiváló fényképet csinál mármint mobilhoz képest és még jobb videó felvételt, 2mp alatt startra kész nem úgy mint egy mobil.Vaterán vettem 12K-ért és nem keverem a telefont a fényképező géppel.Emellett van profi fényképező gépem az igényes képeket ezzel csinálom.

Jó az általad kinézett teló is de tartósságra már nem merném garantálni azt amire gyártották.

Ez is egy lehetőség gondolkodj el ezen.

2015. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbálj ki egyszer egy Lumia 1020-at. 1030 néven pedig rövidesen várható lesz egy szintén fotóra kihegyezett modell (ha még nem jelent meg, ezt a részét nem kísértem annyira figyelemmel).
2015. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!