Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van jelenleg a piacon ilyen...

Van jelenleg a piacon ilyen kormány?

Figyelt kérdés
Olyan kormányt keresek ami pedálok fék,gáz,kuplung, váltó kar is van külön. Nem g25, g27-re gondolok, hanem, hogy van e még ezekhez hasonló újként a piacon.
2015. ápr. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Thrustmaster-nek több ilyen megoldása van, külön pedált és váltót is lehet venni bármelyik kormányukhoz. De sajnos ezek nagyon drágák, csak a váltójuk 40 ezer körül van. Még a Fanatec-nek van egy hasonló kormánya, de az is drága. Ha ilyet akarsz venni, akkor marad a G25 vagy G27, mert a többi megfizethetetlen. Nekem egy Logitech DFGT-m van most, de én is hiányolom a kuplungot meg a rendes váltót.
2015. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem :S Logitech Driving Force GT ez van neked is, nem? Erről vélemény?
2015. ápr. 11. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A kategóriájában ez a legjobb. A 900 fokos elfordulás nagyon jó, és a force feedback is nagyon állat, ha erősebbre állítod, simán megfájdul tőle a kezed :D

A másik hasonló kormány a Thrustmaster RGT Clutch, amin van kuplung, de csak 250 fok körül forog a kormánya. A kettő között vacilláltam anno, és a DFGT-re esett a választásom, és szerintem jól jártam. Egy olyan Thrustmaster is van a családban, de az nem olyan pontos, ez a Logitech tényleg olyan pontos, mint egy egér, ezt az oldalukon is írják. Más kuplungos kormány ilyen kategóriában nincs, csak amiket fentebb említettünk.

Hátránynak azt mondanám, hogy kicsit hangos, éjszaka ne állj neki játszani, ha más is van körülötted :D

2015. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont az a kormány fordítás hang tetszik benne marhára:D Kövi hónapba érkezik is egy ilyen logitech kormány, ets2-höz lesz kimondottan. :D G25-t vennék szívem szerint, de használtan se igazán lehet találni:S
2015. ápr. 12. 06:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Force feedback működik rajta pc-n?
2015. ápr. 13. 06:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, én csak ahhoz használom.
2015. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!