Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdő laptop választás?

Kezdő laptop választás?

Figyelt kérdés

[link] vagy [link]


Eközött a 2 gép között szeretnék választani Szeretném kikérni a tanácsotokat játékra is kellene nem szeretnék fullon játszani de jólenne azért ha lehetne vele vagy hasonló árkategóriában ha tudnátok mást ajánlani megköszönném


2015. ápr. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Asus al az a baj hogy FreeDOS van rajta azaz ha rátelepíted a win 7et akkor ugrik a garancia.

A Lenovoba pedig AMD processzor van amik képesek melegedni és az AMD processzorok ha tulmelegednek, akkor nem állnak le mint az intelek hanem leégnek és akkor új proci.


És mondjuk attól is függ hogy mire akarod használni.


[link]


[link]

2015. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elég sokat játszom ha van szabadidőm és programozónak megyek továbbtanulni. erre szeretnék valami jó laptopot amivel tudok játszani is csak kicsi a keret sajnos
2015. ápr. 14. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb mennyit szánsz rá?

Mer ha mondasz egy árat akkor segitek keresni.

2015. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos csak 150ezer ft a keretem :(
2015. ápr. 16. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Az még jó.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék itt egy pár én ezeket jónak láttam.

2015. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!