Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tegyek tönkre egy...

Hogyan tegyek tönkre egy GeForce GT 640-es videokártyát, külsérelmi nyomok nélkül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek akarod te azt tönkretenni? Értem én, hogy egy szar, de attól még ne cseszd el.
2015. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont azért akarom, mert egy sz*r. És örülnék, ha valaki tudna nekem ez ügyben segíteni.
2015. ápr. 14. 19:13
 3/10 halalfalo ***** válasza:
100%
Nem értem... Ez egy béna kártya, de miért tennéd tönkre? Add el, pótold ki a pénzt és vegyél egy normálisat.
2015. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arról van szó, hogy kedves kérdezőnk azért akarja tönkretenni a kártyáját, hogy valaki (gondolom a szülei) vehessenek neki újat.

Nagyszerű.

2015. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
önts vizet a tápba és megoldja a problémádat.
2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, majdnem eltaláltad. Azért akarom, mert eléggé rég óta kéne egy új, a pénz is megvan rá, meg minden, nem kell anyámék pénze rá. Mondom nekik, hogy én kifizetem, azt nincs gond. És mindig mondják, hogy minek? Jó ez még egy kis időre...



Én nem a gépet, csak a videokártyát akarom elbaszni.

2015. ápr. 14. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd nekik azt, hogy eladod a kártyát és kész.
2015. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már vagy a 10-dik videót nézem végig, hogy hogyan lehetne elrontani egy videókártyát. 10 perces 180 fokos sütést is kibírja, a vasaló hőfokának is ellenáll. Az egyetlen következtetés amit le tudok vonni, hogy napjainkban rengeteg gyökér létezik. Ne csatlakozz hozzájuk. Add el vagy cseréld ki muterék háta mögött a gépben a kártyát és kész. Add el valaki biztos örülne neki.
2015. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne rontsd el csóri kártyát.. Nekem is van egy GT 630 a szekrényemben, kb 1 éves. Csak ugye cseréltem.. Sőt, egy Pentium G is ott csücsül. Nem tudom hogy eladjam e őket, vagy csináljak egy netezős/régijátékos gépet.


A lényeg, hogy inkább csináld az egészet a hátuk mögött, ne rontsd el csóri kártyát. Más azért a kártyáért könyörögne, te meg elakarod sz*rni..

Évekig 2003-ban is átlagosnak számító konfigon voltam (kb 10 évig) úgyhogy próbáld meg értékelni a cuccaid. Nem mindig lesz minden a s*gged alá tolva.

2015. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Neuhauser László ***** válasza:
Bízd rám, majd én tönkre teszem :) :)
2015. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!