Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » X4 860k procinak milyen a...

X4 860k procinak milyen a gyári hűtője?

Figyelt kérdés
Milyen hőfokon tartja, hangos-e, illetve ha nem nagyon tuningoljuk, kell-e másik hűtő és milyen alaplapot ajánlotok hozzá.

2015. ápr. 15. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapjáraton elég a procihoz, elfogadható hőfokon tartja viszont terhelés alatt számomra hangos. Alaplapnak Gigabyte GA-F2A88XM-HD3
2015. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha az x4 760k-t próbáltam szerintem hasonló\ugyanaz a hűtő ezért gondolom leírom a tapasztalataimat.. a hőfok elmegy nem kell semmi extrára gondolni.. kb 70-80% terhelésig még elfogadható a hangja de mikor 100%-on pörög a proci akkor 3 téglát tettem a gépházra nehogy feldöntse a centrifugális erő.. szóval komolyabb terhelésnél hangos de simán lehet vele használni..
2015. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donfetibo ***** válasza:

Ahogy a #2 válaszíró is írta, ha 100%-on megy akkor nagyon kellemes hangot ad ki, nekem ilyen procim van de szerintem utána nézek valami komolyabb hütőnek az tuti!!! Sőt tegnap olyan 5 órán keresztül full 100-on ment a hőmérséklet fel ment 60-63 fokra, eddig AMD II x2 245 prockó volt az ha full 100-on ment órákon át akkor is a legmagasabb 35fok volt ugyan ezzel a hűtővel!!!

Nekem ASUS A88XM-A alaplapom van hozzá de még csak tegnap lett meg és olyan a Biosa, hogy én 23 éve nyomatom a PC-t de ez engem is meg lepet, igaz most 2 év fullba kieset az életemből a PC de mondom, hogy nagyon meg lepet ez a Bios!!!☺☻

2015. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!