Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondja mindenki hogy a...

Miért mondja mindenki hogy a Watch Dogs játszhatatlan, meg szaggat?

Figyelt kérdés

Lehet a játék kategóriába kellett volna, bár nem tudom..

Nekem nem szaggat.. Egyáltalán nem. I3-as processzorom van (4160 Haswell) és egy GTX 750 Ti-m. A textúrák nincsenek Ultrán, mivel úgy nem fut (de ki is írja, hogy ahhoz a beállításhoz 3 GB Vram kell, ami nekem nincs.) és az AA van kb közepesre véve. FullHD, ezen kívül minden kimaxolva, kivéve az árnyék (simán high) és a depth of field van kikapcsolva, amivel nem foglalkozom.


Kb annyit szaggat, mint bármelyik másik játék.. nagyritkán akad egyet, és kész.

Lehet a megjelenéskor rossz volt, de miért írja szerintetek mindenki, hogy még egy i7-essel, bivaly kártyával is akadozik? Ismerősöm Ultrán játssza egy 970-es GPU-val, és egy ideiglenes I3 4330-al.


2015. ápr. 20. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól van, de amikor kijött még nem volt 970.
2015. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül 1-2 patch után már simán játszható volt (tapasztalat)
2015. ápr. 20. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát van akiket zavar, hogy nem tudnak maxon 16x-os élsimítás mellett fullHD-ba stabil 60 FPS-en játszani.


Na, azok rinyáltak.

2015. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az elején tényleg kaki volt, már nem játszottam vele rég, azóta lehet h változott a helyzet, nem ultrán vette az i5 4460-om meg egy r9 290x stabil 40-50 fps-el, de elég gyakran volt h oktalanul leesett olyan 20-ra, ami azért megdöbbentő
2015. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ultrán vitte*
2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kezdeti hibáktól eltekintve is egy unalmas játék.

Meg itt ez a videó is:

https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs

2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint rossz, és unalmas játék. Ugye az unalmas nem függ össze a kezdeti hibákkal. :DD
2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a játék egy nagy hibája, saját maga. Túlhypeolták, így az ember nem azt kapta amit várt. Az hogy rossz, unalmas, teljesen szubjektív, a közvélemény pedig túl könnyen manipulálható, túl birkaszellemű ahhoz hogy hivatkozni lehessen rá.
2015. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy most már egyáltalán nem szaggat ( egy ilyen középszerű konfigon sem, mint az enyém).

Amúgy szerintem is a legnagyobb baja a hype, ha nem reklámozták volna annyira, kevésbé lett volna kritikai és felhasználói bukás.

Véleményem szerint nagyon profin összerakott játék, egyáltalán nem olyan mint a legtöbb AAA játék. Jellegre és sztori mesélésre, hangulatra nekem az AC1, az FC2, és a Deus Ex jut eszembe, amire hasonlít. Nehezen emészthető mint az AC1 (most mondjam hogy aki sablonosnak tartja a sztoriját, az nem érti?), passzív mint az FC2, és valóságot imitál mint a Deus Ex (azt leszámítva, hogy a Watch Dogs nem egy jövőt mutat be, hanem a jelent, csak kissé túlozva)

2015. ápr. 20. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
A végére tényleg kipofozták, még tavaly ősszel is jött hozzá javítás ami optimalizál rajta.
2015. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!