Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple Macbook Pro Retina 15...

Apple Macbook Pro Retina 15 vagy Apple iMac?

Figyelt kérdés

Főleg videószerkesztésre,videóvágásra,3D tervezésre és photoshopra használnám.

iMac : [link]


Macbook pro : [link]



2015. ápr. 24. 11:38
 1/7 Szőrös Béka ***** válasza:
Én szeretem az Apple termékeket, viszont 3D tervezésre abszolút alkalmatlanok sajnos. Én a SolidWorks-öt használom, aminek pl nincs is Apple változata :(
2015. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szőrös Béka ***** válasza:
Na jó, azt nem mondom, hogy alkalmatlan, de amit én használok, az sajnos nincs Apple-re :D
2015. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ertem,jogos. Az én esetemben a Cinema 4D és photoshop,imovie lenne.ezek pedig vannak OSX-re

Csak nekem fontos szempont lenne a hordozhtóság,de az iMac-ben meg ugyan annyiért van dedikált videókártya is. A pro-bol a legolcsóbb videokártyás változat is 750ezer :(

2015. ápr. 24. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha azzal a GT 750M-mel sokra mennél... Inkább rakj össze egy rendes számítógépet.
2015. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
GT840M-et használok, bőven elvagyok vele (gépészeti 3D tervezés, és nem otthoni hobbi, hanem rendesen, iparban). Annál pedig a 750M egy fokkal még jobb is.
2015. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szőrös Béka ***** válasza:
Ha a másik hasonló kérdést is Te tetted fel ez előtt, abban leírtam a a tippem. Megszívlelendő!
2015. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a szoftvereket az is elbírja, amelyikben csak integrált iris van. Az, hogy mennyire számít a hordozhatóság, azt neked kell eldöntened.
2015. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!