Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer füles 15k-ig vagy alatt?

Gamer füles 15k-ig vagy alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó gamer fülest, amiben hallom rendesen hogy honnan jönnek,merről. De zene hallgatásra is szeretném használni tehát kéne jó kis basszus is. Hallottam olyanokról hogy jobban megéri egy jó stereo fülest venni mint egy olyan fülest amire csak feldobják a gamer szór ezáltal drágábban adják el. Tehát ami fontos lenne számomra az az hogy kényelmes legyen egy olyan 2-3 órás game-elés után ne fájjon nagyon a fülem, halljam rendesen hogy honnan jönnek játékban, és erős basszusa legyen. Amit néztem magamnak az egy Razer kraken de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2015. ápr. 27. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszar az ilyen "Gamer" szócska csak hatalmas kamu. A legtöbb esetben vagy semmit, vagy annyit jelent hogy az alap változaténál egy fokkal jobb játékra, viszont jóval drágább is.

Pl. Gamer billentyűzetek szoktak néha írtó drágák lenni, mert a billentyű lenyomása és az érzékelése közötti idő minimálisra redukálódik. És emiatt kb. 10k-t rádobnak az árra ( itt jön fel a kérdés, hogy ki az akinek erre van szüksége, hogy jobb legyen?)

Gamer fejhallgatók is minimálisan vannak játékra kihegyezve, a beépített EQ-nak minősülő hanghatások jobban kihallatszódnak, mint pl. egy 2k-s sima fejesen.

Lényegében mindegy milyet veszel, csak a minősége ne legyen gagyi.

2015. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a gamer szócska mindenen sokat dob :)) Van két ismerősöm aki akart venni fülest játékra. Az egyik egy "gamer" fülest vett 16k-ért a másik meg egy nem gamer stereo fülest 10k-ért. Na vajon melyiknek volt jobb hangzása? Persze hogy a 10k-snak. Innen tapasztaltam hogy néha mekkora átverés az a gamer szó a termék mellett.
2015. ápr. 27. 13:53
 3/6 anonim válasza:
Vagy Razer Electra, de ez már 17.000 forint (előző vagyok)
2015. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jajj, az előző előtti válaszomat nem küldte el, abban a Razer Krakent írtam
2015. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg én egy Razer Kraken USB-t néztem, de rátaláltam erre az A4TECH Bloody G501-re. Mind a kettő 7.1-es. De az A4TECH-nek nagyobb a hangszórója, a Kraken 31mm-es az A4TECH meg 40mm-es. És olcsóbb is egy kicsivel. Most nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem meg.
2015. máj. 1. 11:32
 6/6 anonim válasza:
Kb ugyanazok, az A4Tech-nek a mikrofonja valamivel jobb. Én azt venném.
2015. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!