Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben fekete kép az új...

EURODATA kérdése:

Játék közben fekete kép az új videokártyától (asus r7 260x) MIÉRT?

Figyelt kérdés
Amióta megvettem az új videokártyámat ami egy: asus radeon r7 260x 1gb gddr5, azóta játékokon belül random elsötétedik a kép végleg és csak a reboot segít. Simán windows alatt nem lesz fekete. elvileg kevés a tápegység a videokártyámnak, ez okozhatja ezt vagy maga a kártya rossz?

2015. ápr. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van? mert ha codegen vagy egyéb ilyen hulladék akkor meg is van a ludas szerintem. Pontos típust írj ne csak azt hogy 400W-os.
2015. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az is egy vicces történek elvileg 500w os lenne de rá van írva hogy 350w,szóval 350w os cooler master
2015. ápr. 28. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Az R7 260x-el elég sok a gond alapból. Érdemes beleolvasnod prohardveren a fórumába, tele van ehhez hasonló problémákkal. Ha OC-s a vga megpróbálhatod visszavenni az alapórajelre vagy drivert cserélni.
2015. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én azért gondoltam tápra mert a kártyának 500w os táp kell
2015. ápr. 29. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá ph-n. A CM Tápok nem a legjobbak és a 350w is karcsú. 500W nem hiszem, hogy kell ennek a kártyának, ez hülyeség. Milyen alkatrészek vannak még a gépben? Lehet kicsi az a 350-es táp és amúgyse a legjobb fajta.
2015. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

intel core i5 3340 3.1Ghz

6gb RAM

asus b75m-a alaplap

2015. ápr. 29. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősen lehet, hogy a táp ha nem játszol még éppen elbírja a gépet, de ha elkezfesz játszani nem elég neki az áram és (gondolom én) így csökkenti. R7 260X+i5-öd össz 192W-ot fogyaszt és ott van még a többi alkatrész is, lehet meghaladja a táp képességeit. Regelj be prohardverre és kérdezd meg itt, szakértők vannak, biztos segítenek neked is:

[link]

Mivel lehet vga hiba is mivel 260x-ből sok a hibás darab írj egy hasz-t oda is. Tipp: Írd le PH-n a géped pontos adatait (vga, proci, ram, táp, ház stb...). Pontos típust írj, ha nem ugyis mondani fogják ott is.

2015. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!