Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a Csíziója a processzor...

Mi a Csíziója a processzor tunningnak? /GyáriTurbo vs OC/ 850w táp elég lesz-e normál i7/i7k verzóra? Milyen alaplapot ajánlotok? Monitor? ~100e kerettel milyen monitort javasoltok a fenti konfighoz? Megfelelő ház?

Figyelt kérdés
/R9 290 CrossFiret szeretnék építeni.850w táppal+i5/i7. / Ehhez kapcsolódóan érdekelne pár apróság:

2015. ápr. 28. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen táp pontosan?


R9 290-ből 8GB-os verzióval éri csak CF-t építeni,és akkor már 290X

2015. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

EVGA Tápegység 850W SuperNOVA B2 80+ Bronze.

Egy monitorhoz, nem elég a "régi" 4gb verzió?

2015. ápr. 28. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] legalább ilyenből 3 at !
2015. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 3-at?

Öcsém, azért mert CF-et akar, az nem azt jelenti, hogy eyefinityt is ki szeretne építeni......

Mondjuk az igaz, hogy különben nem sok értelme van a CF-nek, ha csak 1 monitort használsz, de akkor inkább legyen a 2 290 áran egy GTX 980 egy i5-el vagy i7-el (amelyikre telik) hozzáteszel egy FSP Raider 550, vagy ha nem sajnálod a pénzt (és nem kellene) akkor egy 20-25K-es Seasonic tápot beleteszel, 8GB RAM, egy Normális B85-ös lap, vagy H97-es, merevlemez, esetleg SSD ha gyors töltést szeretnél a rendszernek és ennyi kész is lennél.

2015. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1db/ips+144hz jobban megmozgatna mint ha az egész szobát kirakom monitorral, de ez kb 250e most. Hajlok egyelőre egy ideiglenes ips monitor felé amíg lejebb megy az ára.


Közbe utána olvastam CF nek jobban, és érdekes mód nem jön az a víszhang, hogy funkcionálna rendesen. Valahogy sem a régebbi játékok sem az újak nem támogatják a Crossfiret. :(. Ha netalán mégis működik akkor sem fix hogy végig megy. Viszont ennélfogva nem értem azt a sok tetsztet amit meg lehoznak..


/2vga és a táp már megvan, eköré lehet álmodni, akinek van kedve és szeretne segíteni./


Köszönöm

2015. ápr. 29. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 290X 8GB CF egy 1440p-s monitorral,vagy egy 144Hz-es fullHD-val elég ütős kombó.
2015. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tesztek és elméleti síkon jobbnak kellene lennie:

találtam egy játék listát ahol feltételezik hogy működik, de ezeket 1 is elviszi gond nélkül.

[link]


CF lelombozásra pedig ezt a topicot bogarásztam, perpill több helyről is olvastam hogy reaktorról indítva rosszabbul teljesít mint egy kártyával. Jövőben meg jön a 3xx széria ahol megint relatíva fölöslegessé válik a 2 vagy több kártya:

[link]

2015. ápr. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!