Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra mennyire jó ez a...

8adam8 kérdése:

Játékra mennyire jó ez a laptop összeállítás?

Figyelt kérdés

ASUS X555LB

i3-5010U, 15.6HD, 500 GB, 8GB RAM, Geforce GT 940M 2GB

Újabb játékok mediumon mennének?


A másik laptop amit néztem az is asus, de AMD Fx7600, Radeon R7 m270dx 2GB ,4 Gb RAM, szerintem az inteles jobb lehet.



2015. ápr. 28. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ááá azzal a processzorral aligha

minimum 3,5 ghz körül nézelődjél processzor téren ha játékgépben gondolkozol de a legjobb a 4ghz-es órajel

a vinyó is legyen legalább egy terás

2015. ápr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Low vagy medium játékra szerintem elég. Az első meg hülyeségeket beszél.
2015. ápr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. ápr. 29. 08:42
 4/6 HUN_Sector ***** válasza:

A normál intel laptop procik jellemzően 1,7-3,5 ghz között ketyegnek, turbo funkcióval.

Ennek a cpu-nak ilyen nincs, 2,1 Ghz-es, 2 magos. Az U a csökkentett órajelet, emiatt az alacsony (10 wattos) fogyasztást jelenti.

Ezzel a procival nem lesz játékgéped, de az elmúlt évek játékait tudod vele szépen futtatni. Az újakhoz a cpu gyengesége miatt kevés lesz. Értem ezalatt, hogy pl egy gta V-re már nem tennék sok pénzt, hogy elfut rajta, hiába remekül optimalizált kártya, de egy Skyrimmel azért még megbirkózik.

2015. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacsony részletességgel elmegy rajta minden. A probléma a géppel lesz, a gagyi kijelzővel, a hűtés elégtelenségével, a lebegő billentyűzettel, a kopó házzal, a széteső zsanérral.
2015. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor gyakorlatilag a két fajta géppel ugyanott vagyok, mivel az egyikben gyengébb a proci, a másikban pedig a videókártya.
2015. ápr. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!