Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szkennert ajánlanátok?

Milyen szkennert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Munkahelyi használatra kéne egy gyors, lehetőleg 30 ezer Ft alatti asztali szkenner, amit napi szinten átlag 200 alkalommal használnék.


Jelenleg CanoScan LiDE120 van, de nem vagyok megelégedve a gyorsaságával (16mp), és a hasznosnak vélt funkciói se könnyítik meg az életemet.


Nem muszáj síkágyas szkenner, lehet az multifunkciós nyomtató is. Egyedüli elvárások, hogy minimum 300dpi-t tudjon, gyors legyen, és támogassa a win8.1-et.



2015. ápr. 29. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Most a CanoScan LiDE 220-at néztem, úgy látom ennél jobb ár-érték arányban nem fogok mást találni.
2015. ápr. 29. 10:50
 2/5 anonim válasza:
Ennyiért nem tudok jót mondani. Nekünk van egy Síkágyas HP kb. 30-50 volt, de vacak(pl. torzít), a Fuji meg 160ezer volt de az nem is síkágyas...Passz.
2015. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HP-t néztem én is, de az meg 30mp-es szkennelési idővel egy életet elvesz. Megreggelizek, mire beszkennel egyet.
2015. ápr. 29. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

CanoScan LiDE 220 Tökéletes



UI: Ha nem jön be kérjetek segítséget a Fraditól. :D Ők értenek a szkenneléshez. kis ******++++++++++++++ök :D

2015. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megrendeltettem.

Egyébként nem értek a focihoz, szóval a focis vicceket se értem :D

2015. ápr. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!