Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépem, le fagy és...

Számítógépem, le fagy és melegszik?

Figyelt kérdés

Van egy régi számítógépem,amit most tonnában nem használok, mert van új.

Régi gépemet 1 órát használom már meleg,és néha le is fagy, eltünteti a dvd író meghajtóját.


MSI 865GM3-LS P4 alaplap (micro ATX, Socket 478 CPU foglalat, intel 865G chipset,2 db DDR400 memória foglalat dual channel, integrélt VGA + AGP slot,3 db PCI slot, integrált 5.1 hangkártya, integrált 100 megabites LAN kártya, ATA és SATA winchester csatlakozások) intel Celeron D 2,53 GHz processzor (Socket 478,256 KB cache,533 MHz FSB) 2 GB DDR400 RAM 1000 GB SATA HDD 300W P4 táp, kis méret.

2 Éve vettem bele új tápot ugyan ilyen volt csak a régi táp 250w volt kicsit már éget szaga volt.


Alaplapon a kondik kicsit púposak,elégé meleg az egész gép,processzor hűtése gyenge,táp is gyenge.


Alaplap elégé meleg táp is és a winchester is.

Hiába vettem bele új winchestert akkor is meleg.


Szerintetek mi lehet a hibája?

Újba is raktam már a Windows XP-t,akkor is le fagy.

Ki is takarítottam a gépet kompresszorral.

Szerintetek meddig bírja még a gép?

Csak tartalék gépnek akarom használni.

Szerintetek érdemes még rá költeni?


Itt van a kép a MAXDATA számítógépről.


[link]



2015. máj. 3. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen elöregedett az egész. Főleg az alaplap.
2015. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!