Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menne a Guild Wars 2 ezen a...

I.B.T. kérdése:

Menne a Guild Wars 2 ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Meg akarom venni de nem vagyok benne biztos, hogy elviszi. Adatok:

AMD sempron x2 190 processor

gt 210 1gb vga

asrock n68-gs fx

2 gb RAM.

Milyen grafikai minőségben? Mennyi lenne az fpsem?


Illetve aki játszik vele tudna mondani róla néhány szót? Nem a történetre vagy a karakterekre gondolok. Milyen élmény játszani? Mennyire tudtátok bele élni magatokat? A WvW-t mennyire vinné a gépem? Milyen kasztokkal játszotok és miért?


Köszönöm!



2015. máj. 4. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
A RAm az ddr3-as*
2015. máj. 4. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem meg a GW2-t, amikor megjelent, 2012. augusztusában.

2 hetet játszottam vele, aztán letöröltem a pi_csába. Szerintem nagyon elcseszték az egészet. A PVP pl. tiszta szar, a fejlődés meg unalmas, hiába vannak dinamikus eventek.

2015. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, egy sokkal erősebb gépen (Core2 Duo T7800, Radeon HD 4850, 4 GB RAM) is kb. 20 FPS-t sikerült kicsikarnom belőle (ez városokban leesett 5-re). Még a szóló játék is kérdéses, a WvW teljesen reménytelen lenne.
2015. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a wvw total elvezhetetlen lenne, a jatek meg unalmas 2-3 honap utan.
2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hanyagolom.
2015. máj. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!