Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Guild Wars 2 hogy menne ezen...

Guild Wars 2 hogy menne ezen a gépen? - i5-4570 3.2GHz - 8gb RAM - AMD Radeon HD 6770 1gb - Windows 7 Azt is hallottam hogy a játék 2012 es megjelenése óta sokat optimalizáltak rajta. Ez mennyire igaz? És mennyit segített?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem elfutna, nekem is van itthon olyan gépem amiben a HD 6770 van és jó vidikarinak tartom
2014. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen grafikai beállításra tippelsz?
2014. jún. 8. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mázlid van, a GW2 proci igényes, abból pedig neked jó van. Szerintem közepes beállításokon is elmenne szépen, habár WvW-ben lehet hogy engedned kell itt-ott, főleg ha full HD-ban szeretnél játszani.
2014. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vidikártya lesz a problémás. FullHD-t én nem erőltetném. 1366*768 közepes beállításokkal futna rendesen WvW is (szerintem).


Az optimalizálás félig igaz. Intelre nagyon jól optimalizálták. AMD-be szartak bele. Legújabb AMD-k úgy futtatják mint az 5 évvel ezelőttiek + 3 magnál többet semmilyen körülmények között nem használ (intelnél asszem de).

2014. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!