Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Virtuális valóság?

Virtuális valóság?

Figyelt kérdés

Egy paraszt VR szemüveget akarok csinálni amivel át tudom vágni az agyamat. PL : Háztetőkről ugrok le ( persze csak a játékban ).

Rendelkezésemre áll: Gyengébb laptop ( 2x1800 MHZ proci, 2gb ram, 128 mb videocard. ), Microsoft lumia 640. Előre is köszönöm.



2015. máj. 4. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen Oculus már évek óta fejleszti, de nem baj! Mi megcsináljuk a sufniban is.
2015. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
[link] Nagyon gáz, de ha ez a vágyad, akkor hajrá!
2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha össze is tudnál tákolni egy ilyet(nem tudsz), akkor sem bírná a géped, mert két, egyenként minimum 1080p-s kijelzőn kell megjelenítenie a játékot. Oculus Rift vagy OSVR közül lehet választani, olyan gép mellé, ami bírja is.
2015. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a harmadik verzió az a mobilt az arcba kategória, VR demókat tudsz vele nézegetni, nem valami nagy élmény.
2015. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2

Miért lenne gáz? Szerintem marha jó ötlet, és még borzasztóan olcsó is, nyilvánvalóan nem váltaná ki egyik vr szemüveget sem, de nem is ez a célja.

2015. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Komplikato ***** válasza:

Hát ha csinálsz magadnak Unreal 4.8, Unity 5.0, Source Engine 2, CryEngine 3.7 alá saját szoftvert alacsony poligonszámmal és textúrákkal akkor akár meg oldható.


Segíteni nem tudok, de lelkesítésnek itt van egy másik srác, aki a kartonos headset + android telefon + USB video tethering meg egy tucat buherált szoftverrel megoldotta magának. Ez AZ abszolút barkács.

Viszont egy viszonylag jobb Razer notit használt ehhez.


[link]

2015. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Komplikato ***** válasza:

Ez most találtam, gondoltam ez is ide kerűlhet:

[link]

Elvileg mindezt 20 dollárból. :)

2015. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk ha a gépen és a telefonon W10 lesz az nagyban egyszerűsítheti a dolgokat a beépített videó streaming miatt, de ez nem 100%.
2015. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A geped biztos h nem birna de nezd meg abydos paraszt vr videojat (mind a kettot) es talan sikerrel jarsz de ezen a gepen nem fut el meg a warthunder se
2015. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!