Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egerem megakad állandóan,...

Az egerem megakad állandóan, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Az egerem 10 perc alatt kb 6-7x megakad és g*cirossz, hogy CSGOBA LÖVÖM A r*tekarcú enemyt és megakad ez a f*stalicska és lő az égbe és rohadt idegesítő és már majdnem szétvertem. és és és.Hama urage gaming mouse.2 hete kaptam és azóta ez van mióta elsőnek bedugtam az usbbe.Más egérrel(800ft genius) nem csinálja ezt.

2015. máj. 5. 20:41
 1/7 Misi611 válasza:
Valószínűleg szoftver hiba de az is lehet hogy az egérrel van baj pl koszosaz alja vagy elromlott
2015. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt lehet valahogy orvosolni?mert tesóm küldte németből szóval kicserélni nem hiszem hogy kifogják.az baj ha nincs alatta egérpad?
2015. máj. 5. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Pucold ki amennyire tudod, érintkezőket, kábelt ellenőrizd. Ha vezetékmentes, akkor az interferenciát is. (milyen wifik vannak a környéken?) Sokat nem tehetsz, ha döglődik, akkor döglődik, ez van.

G.

2015. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát kipucolni egyenlőre nem fogom.Vezetékes, inkább használom a geniust mert ez csak felkúr. :D
2015. máj. 5. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

vezeték mentes :D

próbáld ki egy másik géppel először

2015. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A válasz: sz*r az optikája, nem bírja ezt a fajta rángatós-kis sensitivity lődözést. Vegyél egy komolyabb egeret (pl. Razer Deathadder 2013) vagy kénytelen leszel magasabb érzékenységen játszani.
2015. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a kis gyorsulástűréshez, az egér hibás.

G.

2015. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!