Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy duplahűtéses videókártyáho...

BJohnvHUN kérdése:

Egy duplahűtéses videókártyához mindenféleképpen szükséges egy 2x4 tűs,6 pin-es táp átalakító?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek is duplahűtéses kártyája van de neki adtak tápátalakítót, viszont az asus-hoz nem adnak, ezért bizonytalan vagyok, hogy kell-e vagy sem.

Videókártya:

[link]

Átalakító:

[link]



2015. máj. 7. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van a tápodon alapból 6 pines akkor természetesen nem kell, ha nincs akkor kell. De jópár kártyát vettem már és az átalakított azért sehonnan nem spórolták ki, szóval szerintem itt is van.
2015. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kártya amúgy sem éri meg ennyiért mert már ezen az áron kapni R7 260x-et is.
2015. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem teszteket ahol ki is csomagolták és egyiknél sem láttam átalakítót a csomagban. De remélem igazad van.
2015. máj. 7. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez g€ci drága, ennyiért már R7 260X, ami jóval erősebb.
2015. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is belenyúlok a vásárlásba, 260x még az 1 gigás is gyorsabb.
2015. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!