Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találom a memOk gombot az...

Hol találom a memOk gombot az alaplapomon?

Figyelt kérdés
Z97 Pro Gamer Asus, tegnap észrevettem hogy 16 helyett 8 at lát kiveszem őket megfújom rakom vissza dram led világít... már átraktam őket egyik helyről a másikra is de nem jó aztán memok ot kerestem de sehol nem találom...

2015. máj. 8. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy van rajta? Amúgy BIOS-ban is 16-ot lát csak? BIOS frissítés után is? Ha igen, vedd ki a processzort és tedd vissza (reseat).
2015. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy ott van.

2015. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez csak a pro nekem pro gamer van nincsen otthon paszta úgyhogy holnapig várhatom...
2015. máj. 8. 19:54
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Ezen nincs Mem OK gomb.
2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez amúgy 4x4 vagy 2x8 modul? Ha 4x4, bármelyik párosítással csak 8-at ismer fel?
2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2x8 dual os 1600 mhz hyperx kingston
2015. máj. 8. 20:00
 7/8 A kérdező kommentje:
mit csináljak?amúgy erre miért nem tettek?
2015. máj. 8. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkét modult felismeri a gép, de mégse tud vele mit kezdeni a BIOS frissítés után sem, akkor még a cpu reseat előtt megpróbálhatsz kölcsönkérni egy havertól két memóriát, aztán kipróbálni azzal is. Ha úgy jó azokkal, akkor tudod, hogy mégse feltétlenül az alaplap a gond. De ezek azért elég elterjedt memóriák ahhoz, hogy ne inkompatibilitási probléma legyen.
2015. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!