Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI VAGY DVI monitoroknál...

HDMI VAGY DVI monitoroknál mennyit számít?

Figyelt kérdés

FullHD montitort szeretnék venni és a monitort film nézés játékra zenelésre használom.

Konkrétan ez 4 monitor van tervbe:

Lg 22mp55hq-p

Lg 22mp65hq

Benq gw2255hm

Benq gw2265

Meg a statikus kontraszt és a dinamikus kontraszt között mi a különbség melyik fontosabb? Mert ugye a 2 márka között elég nagy különbség van mind a 2 kontraszban a benq sokkal jobb arányt produkál.



2015. máj. 9. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék a helyedben a kontraszt arányokkal. Ha csak filmnézésre, játékra használod, akkor szinte lényegtelen. Egyébként is ebben a kategóriában nagyjából nem szembeötlő a különbség a monitorok kontrasztja között.

Talán az IPS-nek szebbek a színei, viszont a bevilágításai zavaróak lehetnek a sötét részeknél. Legalább is nekem volt hasonló LG IPS monitorom.


Viszont szerintem jobban járnál, ha 24 colos (vagy nagyobb) monitorba fektetnél. Hozzászokik a szemed és egy idő után kicsinek fog tűnni az a 22 col. Főleg, ha filmeket is nézel.

2015. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!