Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hőmérséklet normális?

Inkeeper kérdése:

Ez a hőmérséklet normális?

Figyelt kérdés
Egy HD7770 VGA-m van. Másfél éves, tehát olyan régi. Edig semmi baj nem volt vele, viszont két napja lekapcsolt a gép játék közben. Melegedik rendesen. Ki lett takarítva és új paszta is került rá. Viszont azóta sem múlt el a melegedés. Bekapcsolás után kb 10-15 perc múlva el kezd fel menni 65 fokra ha ráadom, hogy a ventillátor forogjon 100%on akkor lemegy 54-re. Miért ilyen magas? Játékot nem is merek így már játszani.

2015. máj. 11. 10:59
1 2
 11/15 Tengor ***** válasza:
Azért mert törlöd, még nem fog a vírus is törlődni. Mik tekerik a CPU-t?
2015. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt hol lehet megnézni?
2015. máj. 11. 13:30
 13/15 P.O.C. ***** válasza:
Érdekes hogy tört GTA 5 -el nyomjátok, még a nagy nevű "tolvaj" bandák (SKIDROW, RELOADED, PROPHET, stb.) ki sem adták. A többibe meg én nem igazán bíznák meg a helyedben.
2015. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tengor ***** válasza:
Feladatkezelőben
2015. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez szerint nem eszi semmi rendellenes program. System, firefox, catalyst, avast. meg windows erőforrás ennyi.
2015. máj. 11. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!