Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor órajel esés, mi...

Processzor órajel esés, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

adott egy fx 8320as proci, játék közben az órajel esés erőteljes laggolásként jelenik meg. A stabilitás teszten hőmérsékletesésként mitatkozik, az Erőforrás figyelő pedig kimutatja, hogy leesett az órajel. Úgy néztem, hogyha eléri a 60-62 fokot akkor jelentkezik, a mellékelt képen bejelöltem ezeket a pontokat.

Mitől lehetséges ez, hogy lehet orvosolni? Tudtommal ez még nem egy komoly hőmérséklet a processzornak, valami mégis mintha megakadályozná, hogy feljebb másszon.


[link]


2015. máj. 11. 21:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

egyébként itt azt írja, hogy támogatja, a proci vételnél is megnéztem ezt az oldalt.


[link]

2015. máj. 11. 23:41
 12/14 anonim ***** válasza:

az hogy belemegy az egy dolog.. dehogy soha nem fogod tudni rendesen használni vele az egy másik..


amit írtál asrock is elég komoly kis lap viszont ha nincs semmi nagyra törő terved a géppel (pl sli)én inkább venném a GA-970A-UD3P-t és vennék az fx-re egy jó hűtést a maradék pénzből mivel mind2 alaplappal ki tudod használni teljesen a procit a ha jól emlékszem kb 4.5ghz-ig húzható lesz az órajel is

2015. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az már jó,de mennyiért kapnád?
2015. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

amennyiért adnál a boltban, használtat nem veszek, csak újat. Nem terveztem hűtőt+ alaplapot is venni, 40 lenne kb a kettő együtt.


[link]


a hűtőröl vélemény? vagy valami olcsóbbat és jobbat esetleg? ennél ne nagyon legyen magasabb.

2015. máj. 12. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!