Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ennyire sz. R lenne...

Tényleg ennyire sz. R lenne az Assasin's Creed Unity?

Figyelt kérdés

Egyszer régebben kijátszottam, laggal, fps droppal egy r7 260x videókártyával. Most videókártya csere és ram bővítés után újra nekiugrottam, konfig:


Sapphire r9 270x 2GB 256bit DDR5 videókártya

Kingmax DDR3 1600mhz 8GB+4GB= 12gb memória

AMD Athlon x4 760k 4x3,8ghz processzor


Lehet, hogy nem a világ legjobb számítógépe, és a proci az ami talán egy kicsit gyengébb a többinél, de mégis csak egy 50.000 forintos videókártyáról és 12GB ramról beszélünk. Tényleg ennyire hulladék lenne ez a játék, hogy egyik patchel se megy jobban? Ráadásul körül-belül full low grafikán és 800x600-as felbontáson is ugyanúgy megy mint highon és 1440x900-on.



2015. máj. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a proci kevés már a játékhoz, talán a kártyához is, bár erre ne igyál semmit.
2015. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az a proci kevés már a játékhoz"


Haha,jól kinéznénk ha egy 22 ezres 4 magos Kaveri nem lenne elég.


Van nála jóval erősebb is,amivel jobban futnak a játékok,de alapvetően itt a játék a bajos.

2015. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ha kaverim lenne 5 ezret sem kérnék érte de mivel nics ilyen szutykom ezért nincs mit eladni :D
2015. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gratulálok szerencsétlen :'D
2015. máj. 15. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert CPU limit,vagy mert nem hozza ki a maximumot a kártyából egy adott processzor,az nem jelenti azt hogy nem elég.


Mindig van egy limit,és ez általában VGA limit,ami akkor is előrodulhat,ha CPU limit van.

A kettő nincs mindig összefüggésben,főleg nem egyenes arányosságban.


Nem mellesleg egy értelmesebb lappal 4.2GHz-t tuti hogy elmegy a 760K gyári hűtővel,de 4.4GHz is könnyen kihozható belőle.


Bukott játék a Unity,ezt a fejlesztők is elismerték.

Ugyanez volt a GTA4-nél.


Játszottam egy A10-5800Kval,vettem mellé egy HD7870XT-t,és alig lett jobb.

2015. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az erősebb intelek is elvéreznek amd -ről meg nincs is értelme beszélni.
2015. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!