Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamilyen jó balkezes egeret...

Valamilyen jó balkezes egeret tudtok FPS-hez?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen balkezes vagyok, nem is tudom, miért vettem jobbkezeset. Talán, mert macerás a WASD jobbal.


Na szóval, kéne egy jó balkezes egér játékokhoz, legfőképp (míly meglepő) CS:GO-hoz.


A helyzet, hogy már ~lassan 1 éve CS-zek, aztán ma unatkoztam, kipróbáltam, milyen lehet bal kézzel játszani.


Aztán, ami meglepő, hogy majdnem olyan jó voltam, mint jobbal, úgy, hogy még a kezemet is nyomta.


Na, mindegy.


A lényeg, hogy kéne egy jó balkezes egér.


10.000Ft felé nem akarok menni, mert még ezt az egeret is le kéne passzolnom valakinek 9 ezerért.


Újonnan 12-be kerül. :P


[link]



2015. máj. 20. 20:12
 1/9 hypno ***** válasza:
Próbáld ki a Keep Out x4-et. Az szimmetrikus elrendezésű, így ha felhagynál a balkezes kísérletezéssel akkor csak visszakonfigurálod a gombokat és máris újra jobbkezes.
2015. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egyébként lehet jó választás, nem is túl drága, szépen is néz ki.


Vajon, jó lehet-e benne a szenzor? Bár utánanézek mindjárt.


Azért még tippek jöhetnek.


Köszönöm, neked!

2015. máj. 20. 20:32
 3/9 A kérdező kommentje:

Néztem, még egyet, amibe jó szenzor van, (mint az én egerembe) :


Zalman: [link]


Nem tudom eldönteni, hogy jobbkezes-e vagy sem. Nekem tökre mindkét kezesnek tűnik.

2015. máj. 20. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: A Zalmant sürgősen felejtsd el (átcímkézett kínai webshopos szutyok), annyiért már jó egeret is lehet kapni:

[link]

[link]

2015. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alighanem19 ***** válasza:
Én is a #4-es által linkelteket ajánlom, esetleg még a Genius Maurus-t.
2015. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:

3# A Zalmanon csak baloldalt vannak plusz gombok. Kivitelre ugyan szimmetrikus, de azokat inkább csak hüvelykujjal lehet jól kezelni.


Persze kérdés, hogy egyáltalán kell-e neked három gombnál több. (Én például - ugyan nem játszom - az előre és visszaléptetéshez inkább az egérgesztusokat használom a gombok helyett.)

2015. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ajánlatokat, nekem eddig a Genius Maurus tetszik, de még mindig böngészem a netet, hogy a lehető legjobbat válasszam. :P
2015. máj. 21. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz valamit, kérdezz csak nyugodtan! Soha ne kinézet alapján válassz egeret, a leggyagyibbak szinte mindig vadállatul néznek ki.
2015. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nekem elég +2-3 gomb az egérre.


Bár, tény, hogy nehéz lesz átszokni, mivel nekem ha megy a háttérbe a zene az egérrel szórakozok.


Nagyjából +5 gomb az egeremen a zenéhez van beállítva. :P

2015. máj. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!