Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem egy ASUS Strix...

Most vettem egy ASUS Strix GeForce GTX 970-et, de nagyon nincs jobb kedvem, mert egyáltalán nem az lett, amire számítottam, mivel rengeteg játék még így is akad, tehát hiába pazaroltam rá ennyi pénzt vagy van rá valami tippetek?

Figyelt kérdés

Windows 7

Processzorom: Intel QUAD-Core i5-2500k

RAM: 8 GB

Alaplapom: Gigabyte GA-H61M-D2-B3

Tápegységem is igen erős hozzá.

Azt nem hiszem el, hogy ez ennyire gyenge gép lenne például egy Assassin's Creed 4 Black Flaghez vagy Batman Arkham Cityhez, amik akadnak stb. Újabb játékokat inkább ki se merem próbálni már.

Ennyire kidobtam volna a pénzt az ablakon?



2015. máj. 22. 20:03
1 2
 11/11 anonim válasza:
a kártyával nincs baj,nekem is ilyen van már több mint egy éve,i5-4670Kprocival meg 16 giga rammal minden játék megy szépen ultrán 50-60fps-el,esetleg a rendszert rakd újra vagy a drivereket.
2016. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!