Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 GB RAM,2.53 GHz, Geforce...

1 GB RAM,2.53 GHz, Geforce FX5200, mit kell bővíteni, hogy fussanak az alábbi alkalmazások?

Figyelt kérdés

Nvidia Geforce FX5200

Intel Celeron 2.53 GHz

1 GB DDR RAM PC3200


Alaplap: Asrock p4dual-915gl


Ezen a gépen akadoznak a videók, youtube-on kevésbé, de akad, TV2 honlapján jobban akad. Serious Sam 3 játék is akad. Illetve a tankjatek.hu is akad.


Szerintetek mit kellene bővíteni, hogy a videók/serious sam 3/tankjáték.hu külön-külön fusson?


A videók a legfontosabb, hogy fusson. Anyagilag mi érné meg?


Konkrétabb kérdés: Ha memóriát bővítenék 2 GB-ra, akkor az mennyit javítana a fenti 3 alkalmazáson?


Serious Sam 3 gépigénye:

min: 2 Ghz; 1 GB RAM; nVidia GeForce 7800


Ezen mennyit segítene 1 GB memória? Vagy itt inkább a videokártya kevés?


A tankjatek.hu gépigényét sehol nem találom.


Videók lejátszása közben a processzor 100%-on pörög. Ezen memóriabővítés tudna javítani, vagy eleve a 2.53 Ghz kevés?


Azt tudom, hogy ha megveszem a legjobb gépet a világon, akkor minden fog futni, de engem az említett 3 alkalmazás érdekelne, ezért arra lennék kíváncsi, hogy mi a minimum, amit javítani kellene a gépen?


2015. máj. 22. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez egy 478-as platform ...gyakorlatilag semmi értelme pénzt belerakni ..egy linux (puppy,simplicity stb. )valamennyit javithat rajta...nekem is van egy ilyen filmezésre elég , de másra nem


[link] tankjáték.hu

2015. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

XP van fent rajta.


A legfontosabb a videólejátszás. Azon mennyit javítana +1GB memória?

2015. máj. 22. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a feladatkezelőben 100%-on fut a processzor és szaggat a videó, semmit se fog javítani rajta a plussz ram , erősebb proc. kell és ahhoz a megfelelő alaplap vagyis lehet uj gépet építeni
2015. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SimkoL ***** válasza:
100%
Abszolute semmit nem javít a memória bővítése. Minimum 2 mag vagy legalább virtuálisan 2, 2 GB RAM, 512 MB VGA ami manapság a YouTube-nak kell. Ezt most raktam össze sokadik gépnek - occó vót, kilóra vettem - :)
2015. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
már majd 10éve halott platform, ettől ne remélj semmit. új gép, abbba minimum egy pentium-celeron G proci, ha kevés pénz van rá, + minimum 4gb ram, és egy normális vga
2015. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen a gépen már nincs mit bővíteni, nem lesz jobb, csak pénzkidobás.
2015. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Próbáld meg eladni a gépet alkatrészenként és talán lesz párezer forintod belőle. Aztán vegyél új gépet.
2015. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!