Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tapasztalatotok Fujitsu...

Fke kérdése:

Mi a tapasztalatotok Fujitsu Siemens laptopokkal?

Figyelt kérdés

Találtam egy megfizethető és használható laptopot és ilyen márkájú, néhány barátom mondta, hogy hallották, hogy ezekkel bajok vannak. Akinek konkrét tapasztalata van a márkával, az kérem írja le hogy milyen baj van a géppel, mert annál, hogy "szar" meg "bajok vannak vele" ismerősök nem sokkal tudtak többet mondani.

Kérlek olyan kommenteket, hogy "szar/bajok vannak vele" ne írjatok, mert az nem segít, konkrétumokat várok.

Köszi


2010. febr. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon messzire kerüld el a Fujitsu Siemens márkát...


Csak egy példát írok, hoztak egy Fujitsu laptop-ot hogy valami gáz van vele, fura hangokat ad, néha el sem indul. Szétszedtem és az alaplapi elem egy pöcök helyett széles ragasztószalaggal!!! volt rögzítve(gyárilag). Ennyit az összeszerelés minőségéről.... azt meg hogy milyen legalja hardvereket raknak bele meg sem említem....

2010. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem idáig 2 FS laptopom volt, tökéletesen működtek, mindkettő hiba nélkül 5-5 évig. Ezután is csak az akkumulátor avult el. Tervezésre, modellezésre használtam őket és 0-24 mentek, kivéve ha lecsuktam a fedelüket mikor prezentálásra vittem.


Szerintem elég jó laptop, de manapság nem igen látok minőségi különbözőséget laptopokban. Ugyanott rakják őket össze, ugyanabból, átlag ugyanannyiért.

2010. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hmm remek, két ellentétes vélemény:)

várok többre, de köszönöm mindkettőt

2010. febr. 25. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia ,nekem is ilyen van 2 éves és még semmi baja sem volt,szeretem,nem bántam meg,hogy ezt vettem.
2010. febr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz, 2-1 a fujitsu javára
2010. febr. 28. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Fujitsu-m van nekem is, és biztosíthatlak, hogy nagyon jók! A csaláűdba, nálunk 5 laptop van, ebből 4 fujitsu, az ötödik meg acer. A fujitsuknak semmi baja. Csak fujitsut fogok venni, ha lecserélem. Jah, és még annyi: Egész nap használom a laptopomat, mert a munkámhoz szükségem van rá. Azaz, naponta, naggyából 50 A4 es oldalnyi anyagot gépelek be, és a billentyűnek semmi baja, 3 év alatt!!! És nem csúcshiperszuper laptopom van. Igaz, C kategória :) c1110d
2010. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!