Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes Ps4-et venni? Többi lent

Érdemes Ps4-et venni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira nagy játékos kb 5-10 játékkal játszanék illetve az érdekelne hogy mely funkciók fizetősek azt tudom hogy a multi fizetős de azt nem használnám mert leginkább single playerben játszanék RPG-ket pl assasin's creed meg hasonlók és nekem még az is tetszik hogy nem kell állandóan újítani mert grafika ugyanaz marad míg pc-n 2 évente kellene újítani hogy hozza ultrát én mondjuk nem törekszek ultrára és hát egy pc sokkal drágább mert az benne van 300 ezerbe is míg a ps kb fele(van fullhd tévém így nem kell rá számolni azt a 100-120 ezret) de a játékok drágábbak én viszont össze vissza 10 játékkal játszanék most is per pillanat a witcher 3 watch dogs meg esetleg a gta5 ami szóba jöhet tehát játékra nem költenék sokat a konzolt se most venném hanem kb 1 év múlva csak most erőssen latolgatok konzol és pc közöt most van egy laptopom azon elfut jónéhány játék a régiek közzül csak én mostmár az újjakkal is szeretnék játszani tehát segítsetek megéri a konzol az árát illetve mely funkciókra kell fizetni válaszokat előre köszönöm

2015. máj. 24. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor feltették már ezt a kérdést, olvass vissza. Nekem van ps2, ps3, ps4, azt mondom a ps3 még mindig megéri, a ps4 pedig még nem éri meg, mert túl kevés jó játék van rá, aztán kijátszod és csak porosodik majd a gép a szekrényen, ennek semmi értelme nincs. De talán 1-2 év múlva már több értelme lesz ps4-et venni. Egyelőre inkább ps3. Ha még nincs olyanod.

Ps4-nél multihoz kell ps+ előfizetés csak.

2015. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké akkor majd kb 1 év múlva veeszek egy ps4-et
2015. máj. 24. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah, vegyen most PS3-at, 1 év múlva meg PS4... az igen, fuck logic :D Egyébként jah, várj vele 1-2 évet, akkor vegyél PS4-et, de teljesen felesleges PS3-at venni, ha 1 év múlva meg PS4 lesz...
2015. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ps3-at pár exlusiv miatt érné meg

De azért nagyon

Van 20-30ezerért

Nekem van 1-2-3 és most nyáron tervezem a 4-et

2015. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, lehet csak én vagyok ennyire spórolós, de felesleges lenne, ha 1 év múlva úgy is lecserélné...
2015. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!