Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek számít a videókárt...

Szerintetek számít a videókártya gpu-jának teljesítménye és sávszélessége a grafikai oldalak betöltésénél?

Figyelt kérdés
Például egy weboldalnál mint a facebook.hu vagy az ipon.hu számít a gpu teljesítménye vagy sávszélessége az adott oldal betöltésénél ? Itt például: nvidia geforce gt 240 vs amd radeon hd 7870. A radeon hd 7870 gyorsabban fogja betölteni az adott oldalt mint például facebook, ipon.hu stb. mint az nvidia geforce gt 240 ?

2015. máj. 25. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meg tudnád indokolni hogy miért nem ? Vagy valaki meg tudná indokolni ? Mert én úgy tudtam hogy a sok grafikai elemű oldalaknál segít az erősebb videókártya vagy ez nem így van ? Mint például sok flashes oldalaknál stb.. Mert ez tele van grafikai elemekkel flash stb...
2015. máj. 25. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon minimálisan. Ha csak nem egyszerre töltesz be 10 olyan oldalt, ahol szükség van a hardveres gyorsításra (pl.: flash), akkor nincs észrevehető különbség.
2015. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szét van flashelve akkor kisebb lülömbség tapasztalható de ha már van egy kicsit jobb kátyád onnantól már egy Titan X-el sem lesz gyorsabb.
2015. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*külömbség
2015. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*kártyád lol nem tudok ma írni
2015. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*különbség :D
2015. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem :) Korán keltem ma szerintem látszik :)
2015. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!