Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai munkára, filmezésre...

Irodai munkára, filmezésre milyen gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Maximum 80 ezerért. Később lehet kapni fog egy jobb procit és vga-t, szóval ez alapján kellene alaplap. Milyen socketet ajánlanátok? Az FM2 foglalat mennyire számít jónak a jövőre nézve?
2015. máj. 26. 03:52
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:

Szia!


Én ezt javasolnám:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


79977Ft


Sajnos szállítás már nem fért bele ami Iponnál 2540Ft, érdemes körülnézni PCX en többször láttam már hogy náluk olcsóbbak a termékek és a szállítás is olcsóbb. Ha nem tudod magadnak összeszerelni vagy nincs ismerősöd akkor az további felárral számolandó :(

2015. máj. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az FM2 semennyire, csak és kizárólag akkor érdemes venni, ha sem most, sem a jövőben nem merül fel a játék, vagy bármilyen számításigényes cucc futtatása. Nincs hozzá normális cpu, és már nem is valószínű, hogy lesz, per pillanat amd oldalon fx re érdemes csak építkezni.
2015. máj. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Plusz 2-3 ezret a szállításra is félretettem. Köszönöm szépen! :) Az 1150 foglalatról mi a vélemény?
2015. máj. 26. 16:39
 4/6 ThodEE GoD ***** válasza:

1150 most a legfrissebb az intel vonalában a megfizethető foglalatokból, könnyen lehet fejleszteni de akkor érdemes komolyabb alaplapot venni. Itt a nyakunkon a köv generáció de azok sem lesznek olcsóbbak, sőtt :)

80k ért inkább használtan nézelődnék de nem irtad oda hogy az is lehet igy inkább az új összeirása mellett döntöttem :)

2015. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben olyan alaplapot választanál amin 4 ram foglalat van később jól jöhet.
2015. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. máj. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!