Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy új, olcsó PC-t összerakni, kifejezetten csak 1 játék számára, ami nem más, mint a Pinball Arcade.

Most jelent meg a DirectX 11-es kiadása, és a jelenlegi laptopom már kevés a futtatásához. (Intel 1007U proci van bent, az integrált VGA-jával.) Ezeddig "portrait" módban használtam, egy Full HD tévével, és 60 FPS-sel futott is, viszont DX11-es módban 20-22-re csökkent a képkockaszám.


Szerintetek melyik az a legolcsóbb VGA, amivel maximális beállítások mellett, 16X-os élsimítással ismét stabil 60 FPS-t érhetek el?


Nem szeretnék egy valag pénzt beleölni, hiszen csak ezzel a játékkal játszom. Ezért örömmel venném, ha valaki, -nálam tapasztaltabb-, meg tudná válaszolni, hogy ne kelljen feleslegesen drága VGA-t vennem.


Itt egy link, hogy miről is van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=CzGCmAl1Qd8


Köszi szépen a válaszaitok!



2015. máj. 26. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerint középkategóriás kártya ajánlott hozzá.


Így egy 270X-ben vagy GTX960-ban gondolkodnék,azokkal biztos hogy probléma nélkül menne maxon,60FPS-el fullHD-n.

2015. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod!

Egy Radeon R7 260 elég lesz szerinted?

2015. máj. 26. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem értem miért van ekkora igénye.

Amikor elindítottam a videot,kapásból azt mondtam volna elsőre,hogy egy 15 ezres integrált VGA-s CPU elég lesz.


Hát úgy néz ki mégsem.

2015. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyengébb,de gondolom igen.


Valami szakfórumon kérdeznék inkább,nem túl mainstream játék az,nem szeretnék tippelgetésekbe bocsátkozni.


De 100% hogy szépen futna a 260-al is.

2015. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sem értem sajnos. :(

Eddig a kb. legkisebb teljesítményű Intel proci a beépített VGA-jával (amin megjegyzem, még a Doom 3 is szaggat minimum grafikán) simán futott DX9 alatt.

DX11 módban viszont harmada a képkockaszám. Ez alapján egy, az Intel HD 3000???-nél 3x erősebb VGA-nak is elégnek kellene lennie. A HD6950 pedig pár éve majdnem a csúcsot képviselte...

Ezért állok értetlenül előtte...

2015. máj. 26. 11:50
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaid! Néztem már külföldi fórumokat, és a hozzászólók adatlapjait, PC-jék leírását. Viszont ott mindenki GTX970-el, és társaival tolja. Nem láttam még olyant, aki gyengébb géppel játszott volna. :(

Youtube-on is, ahol meg van adva a gameplay-hez használt gép, mindenhol csúcs VGA-t használnak.

Pedig mialatt a beta teszt folyt, akkor is olvastam a hozzászólásokat, de előbbre nem jutottam.

2015. máj. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!