Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU hűtőt vegyek egy...

Milyen CPU hűtőt vegyek egy AMD FX-6300 processzornak? (Overclock-ra)

Figyelt kérdés
Húzni szeretném az alap órajelet(3.5 ghz) legalább 4.00 ghz-re. Már kinéztem magamnak a Master Cooler Hyper 212 EVO hűtőt, de nem tudom, hogy van e ennél jobb és olcsóbb. Méretben ne legyen nagyobb ennél!

2015. máj. 27. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás mellé.
2015. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó hűtő,nekem is ilyen van.

fx-8350-et hűt.

viszont a méretével számolj,elég széles ház legyen,különben ki fog lógni a ház oldalán.

2015. máj. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Igen van. Raijintek Themis ami alacsonyabb is egy millivel és átmérő 8-as hőcsövei vannak. [link]
2015. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag a CM hyper 212 evo az összes midi házba belefér, szóval ezzel nem lesz gond, és különben is láttam egy olyan képet ahol ez a hűtő van egy ugyan olyan házban amit használok.
2015. máj. 30. 20:03
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Nem feltétlen, mert 159 mm magas. Jó pár ház van amibe nem fér bele. Pl. Sharkoon Vaya, Cooler Master Silencio házaiba és még elég sokba, aminél a 156mm a határ. Amúgy a kérdésre válaszoltam; mondtam egy olcsóbb és hatékonyabb hűtőt. Nézd csak meg a teszteket.
2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam még valahol egy összehasonlítást, és a cm-nek jobb a teljesítménye. Egyébként elméletileg a bitfenix comrade házba a max megengedett cpu hűtő méret az 150mm, de gyakorlatilag még ez a cm hűtő is belefér(159mm). [link]
2015. máj. 31. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!