Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tölti ki a kép a teljes...

Nem tölti ki a kép a teljes képernyőt, pedig a felbontás a számítógépen a képernyő felbontásával megegyezik. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Vettem egy barebone gépet, integrált GMA 3600-as videókártya (ha videókártyának nevezhető) van benne. Full HD képernyőm van, felbontást a gépen beállítottam 1980*1080-ra de a képernyőn úgy jelenik meg, hogy bal és jobb oldalt 4-4cm-s fekete csík van, összenyomja a képet. A monitor beállításaiban pedig ha felhúzom max-ra a kép széthúzását akkor se tölti be teljesen a képernyőt a kép.

Drivert feltettem.

Ha kissebb felbontásra állítom (1680x1050) akkor pedig széthúzza a képernyő a képet.

Monitor az nem lehet rossz, mert a nagygépemen a jól jelenik meg a kép.



2015. máj. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Intelben nem vagyok otthon, de elvileg itt kéne állítgatnod: [link]
2015. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

Nincsen valami szoftverkezelő az integrált kártyádhoz?

Én amikor megvettem a FULL HD monitoromat, be kellett állítanom az akkori VGA kártyához mellékelt vezérlőben a képkitöltést (az amd konfig volt, mind cpu, mind vga szinten)

Esetleg a monitorodhoz van-e bármi kezelőszoftver?

2015. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nálam a beállításokban nincs olyan opció, hogy full screen :/

Második válaszoló: a videókártya driverét, és a monitor driverét is feltettem. Nem találok semmi olyan beállítást ahol belehetne állítani ezt.

2015. máj. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!