Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer-PC-hez milyen alaplapot...

Bence2601 kérdése:

Gamer-PC-hez milyen alaplapot válasszak?

Figyelt kérdés

Én Asus H81M-A alaplapot néztem ki 19 vagy 20 ezerért és nem nagyon tudom mennyit számít egy alaplap a játékoknál (tudom hogy a foglalathoz kell mérni a procit stb.).

Mármint minél nagyobb? vagy hogy? Szerintetek elég a h81m-a? vagy valami kicsit komolyabb, és ha igen akkor milyen?



2015. máj. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

20 ezerért asrock b85 pro4 sokkal jobb választás

h81 elég fapados

2015. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Vagy egy normálisabb B85-öt nézz, vagy egy H87-et / H97-et. Amúgy meg alaplapon sok nem fog múlni, ha játékra használod a gépet. Nem baj ha veszel egy normálisat, mert lehet érezni pl a fapados H81-es és a minőségi H97 között a különbséget..
2015. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még gondolkodok... Viszont miben más a jobb alaplap? Mármint azt írtad hogy észre lehet venni, de miben lesz más?
2015. máj. 29. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom neked leírni, de maradjunk annyiban, hogy pl. tuningoláshoz jobb (strapabíróbb), meg az én tapasztalatom alapján a rendszer is stabilabbnak tűnik. Több hely van rajta (pl. nem csak 2db, hanem 4db memória foglalat).. Ennek részletesebben is utána lehet olvasni, amit én effektív nem sokszor tettem meg, csak amikor a nagyon fapados (H81) lapot egy Z87-essel szemben teszteltek. Ha megtalálom, elküldöm a tesztet. Ott tapasztalataik alapján leírják, mi a különbség a kettő között.
2015. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!