Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez megéri az...

Szerintetek ez megéri az árát? (elitebook 8540W)

Figyelt kérdés

[link]


Leginkább videóvágás, photoshop stb. progikat használok, de néha azért jó lenne valami komolyabb játékkal játszani (nyílván nem 2015-ös játékokra gondolok), ezért gondoltam erre a kis laptopra. Nem egy mai darab de nagyon jók a specifikációi (hdmi, dedikált vga memória stb.) De alig találok eladót belőle, így nem tudom milyen árnak számít ez.Szóval nektek mi a véleményetek?



2015. máj. 30. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Quadro gfx kártya nem játékra való. Videót vágni laptopon meg szintén nem a legjobb ötlet (legalábbis ilyen laptopon). Photoshop meg attól függ hogy mekkora képekkel dolgozol.


Amúgy jó laptopnak tűnik.

2015. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg szerintem. A gép inkább olyan 60, max 70 körül lehet árban. Játszani ezen max 4-5 éves játékokkal fogsz. Persze, ha főleg munkára kell, akkor nem néz ki rosszul, bár a 250-es winyó az úgy kuka ahogy van.
2015. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Jelenleg ez a laptop van:

[link]


És ettől azért szerintem jobb, bár az ár tényleg ott van, ahol a 2. is írta.

2015. máj. 30. 10:05
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt a laptopot nézegetem. Semmi baj nincs a laptopon videó vágással. A hajókon az összes videós laptopon dolgozott akivel találkoztam és totál rendben voltak.
2015. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!