Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítettem a Win7-et...

Újratelepítettem a Win7-et Acer Aspire 5742Z laptopomra. Miért nem tudok csatlakozni a vezeték nélküli hálózathoz?

Figyelt kérdés
Fn+F3-ra nem kapcsol be, töltöttem le hozzá driver-eket, telepítettem, de semmi. Mit tehetek még?

2015. máj. 31. 10:32
 1/9 Trevor. ***** válasza:
100%
Nem megfelelő drivert tölöttél le.
2015. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt töltöttem le:

[link]

2015. máj. 31. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen vacak helyekről töltsed le a drivert, hanem a gyártó oldaláról, innen:

[link]

Kiválaszod , hogy Notebook, Aspire, aztán a harmadik oszlopban Aspire 5742Z, lejebb pedig kiválasztod a Windows 7 neked megfelelő verzióját.

2015. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A chipset drivert telepítsed legelőször, különben előfordulhat hibás működés.
2015. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi. Újraraktam, a gyári drivereket installáltam, de nem kapcsol be a wifi. Egyéb ötletetek van?
2015. máj. 31. 13:10
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

1. Drivereket sose ilyen neve nincs fos oldalakról szerzünk be, hanem csak és kizárólag a hivatalos oldalról!

[link]


2. Laptopoknál a normális működéshez általában nem elég CSAK a drivereket telepíteni, hanem a Utility -ket is fel kell. A te esetedben az "Application" fülön a "LaunchManager" kell a Wi-Fi bekapcsolásához.

2015. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Telepítettem a Launh Manager-t is, sajnos nem oldotta meg a problémát. Most már a Launch Manager-nek köszönhetően látom a képernyőn, hogy ki - be kapcsolom a wifit, de egyszerűen nem látja a jelet. Lehet, hogy wifi kártya csere lesz. Köszönöm a segítségeteket!
2015. máj. 31. 19:43
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
70%

Szerintem szimplán csak nem értesz hozzá, nem hiszen hogy kiment volna belőle a WLAN adapter. Elég ritkán meghibásodó alkatrész.

Kérj meg egy hozzáértőbb/gyakorlottabb ismerősödet hogy telepítse fel neked a Windowst. Valószínűleg megspórolsz majd vele egy Wi-Fi kártyát.

2015. jún. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott kezdem hogy Acerben ritkán van Atheros, inkább Broadcom márka... Ha még ennyit sem értesz hogy más drivert akarsz feltelepíteni ami nincs is, ne kezd hozzá...
2018. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!