Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy működik ez az APU dolog...

Hogy működik ez az APU dolog a proci videokártya esetében?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a gépet akarom megvenni, azt írja, hogy 2 Gb APU grafika, de ezt nekem kell beállítani BIOS-ban hogy ennyi legyen vagy alapból ennyi, és ez a 2Gb elvesz a 4x3600Mhz-ből vagy a 4Gb ramból?


2015. máj. 31. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A10-7850 ez a leggyorsabb APU asszem. De a memóriának dual channelben kell futnia benne, hogy játszani lehessen vele. Illetve nem árt, ha gyors a ram, akár 2400mhz.


Egy szóval nem éri meg.


Raijintek Arcadia ház

Be quiet S7 300W táp

Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 alaplap

X4 860k proci

4gb 1866mhz hyperx fury

Asus R7 250 1gb DDR5 (!)

WD ezex 1tb vinyó


Erre próbálj spórolni. VGA mellett nem lényeg a DUAL channel.


pcx.hu

2015. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az APU a RAM-ból veszi el a 2GB-ot, állítani a BIOS-ban lehet. Ha engem kérdezel 1GB-nál nem érdemes többet adni neki, annál többet max akkor, a 8GB RAM--od van.


Előre összerakott gépet azonban nem érdemes venni, összeraktam neked egy jobbat:

AMD FM2+ alaplap: Asus A58M-K alaplap 12 517 Ft


AMD FM2+ processzor: AMD A8 7600 dobozos FM2+ processzor 26 962 Ft


DDR3 memória: Kingston 4GB DDR3 2400MHz HX324C11SR/4 memória 10 693 Ft


Merevlemez 3,5": Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez 12 290 Ft


Ház táppal: Akyga AKD01-400S 400W fekete számítógép ház 7 318 Ft


Gépösszeszerelés: Nem kérek (+4990 Ft lenne, azonban nagyon egyszerű összerakni egy gépet)


Összesen: 69,780 Ft pcx.hu gépösszerakó


Ha ez már nem fér bele a keretbe, akkor A6 7400k procival és wd10ezex 1 terrás merevlemezzel vedd.

2015. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én nem akarok új játékkal játszani, a legújabb játék sztem amivel játszok az maximum 2008-as, nem vagyok egy nagy játékos, csak a mostani gépem annyira rossz, hogy már a youtube is szaggat, a zene hallgatás winampban szintén, ha filmet nézek szaggat, a 40-mb-es netet nem tudom kihazsnálni mert a böngésző akadozik befagy megáll, nem tölt stb.. nekem csak leginkább arra kell hogy ezeket küszöböljem, szóval ha ezt nézzük erre alkalmas amit linkeltem nem?
2015. máj. 31. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit írtam összeszerelve kiszállítva kb. 110E forint, új. Ha össze tudod szerel(tet)ni, akkor az -5E.


Ár értékben amit vennél, az nagyon rossz. 30-35E forintot ér kb., mivel használt. Ha azért adsz 63E+kiszállítást, te dolgod.

2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hadd füzzem hozzá, hogy magam raktam össze egy amd A8-7600 as gépet, asus asus a55bmk alaplappal, és a fent említett kingston 4 gb 2400 mhes rammal. fél éve ezt használom (volt tápom itthon, igy saccra 60 ezerbóő futotta) Netto baromság az, hogy nem lehet vele játszani, szimpla 4g ram van, biosban 1 g a videomagoknak, lowon viszi zökkenőmentesen a whitcher 3 at (!) (kb csak ezzel játszom) csak azért fogom 8 g-re bővíteni dual channelben a ramot, mert az említett játékot az eddig megjelent összes kiegészítővel már akadva viszi. Szinte biztosra veszem, hogy 8 g rammal (ebből 2g videokmagognak9 somán pörgetni fogja.

a 2008 as játékokat full hdban maxon tudod nyomni ezzel a konfiggal. Rendkívül jó vétel ez annak, aki nem játékbzi, és minden új gamet kiakarna próbálni max graffal.

2015. nov. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyetértek veled, megvettem a gépet, és kellemes csalódás ért, mert a sok hozzáértő lefujjogta itt, pedig eddig minden játék amikkel szeretek játszani full grafikán HD-ban elment, filmek HD-ban jók, minden amire használom arra tökéletes és többet ad a vártnál
2015. nov. 29. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Muhhhahahaha


Leírtam neked #1-ben, mint hozzáértő, hogy lesz sokkal erősebb a géped, ugyanannyiért, minőségi ház/táp/hdd-vel.


Te meg megvetted annak ellenére is azt a silány minőségű cuccot. GRAT!


Muhhahahaha


Senki nem azt mondta, hogy nem lehet rajta játszani. A telefonom is elvinné 640x480-ban, hanem hogy mit kapsz a pénzedért.


GRAT mégegyszer, kérdezel és mégis azt vetted. Köszi, megnevettetek! :D


Amit #1-ben írtam, az 1,4x teljesítmény egy A10-7850K APU mellett akkor, ha 2db 1866 memória modullal fut dual channelben. Ha csak 1db a memória akkor single channelben fut, akkor amit írtam, már 2,5x gyorsabb, mint a 7850K APU.


Akkor lehet viszonyítani. De lehet egy szavamat se értitek, szóval GRAT harmadszor is ti hozzáértők!!


Muhhahahahaha

2015. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy hozzáértő vagyok, és a kérdés nem az volt hogy TE mint szakértő milyen gépet ajánlasz, hanem, hogy működik az APU proci videokaris dolog, úgyhogy szerintem itt aki hülye az max te vagy mert nem a kérdésre válaszoltál, és igen, lehet nem olyan jó amit írtál de kb lefosom, mert amit használok ezt a gépet eddig minden amit próbáltam elviszi HD minőségben mivel a fent maradó pénzből tudtam venni még egy HD tv-t is a géphez :) ezaz te szaki, ne offold a kérdést hogy te mit vettél volna, csá
2015. nov. 29. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, hülye vagyok, mert ilyen embernek válaszoltam és jó tanácsot adtam, ezért haragszom magamra. Bevallom!


De mivel már megismertem a jellemedet, jót tudok röhögni rajtad, hogy ugyanannyiért a sokkal gyengébbet vetted miközben itt volt a sokkal jobb! :DDD Bevallom, megnevettettél!


Szóval összességében, örülök, hogy azt vetted. GRAT!


Muh-muhhh-muhhhhhaaahhhaaaaa

2015. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mintha állnál egy rozoga fa lépcsőfokon és közben megkérdezed, hogy jól áll-e a nyakkendőd, én meg azt mondom, hogy szállj le onnan gyorsan lépj át a következőre mert mindjárt leszakad megütöd magad!


Erre te nem hiszed el, leszakad és megütöd magad, de felállsz és azt mondod, nem fájt, minek kell okoskodni, nem ez volt a kérdés. És én vagyok a hülye, mert nem a kérdésre válaszoltam. Véletlenül se a jószándék és a segítségnyújtás jusson eszedbe erről, hanem az okoskodás!


Lefordítottam érthetőbb hasonlatra, csak neked! :D

2015. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!