Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítettem a gépet, és...

Újratelepítettem a gépet, és azóta játék közben készenlétbe kapcsol a monitorom. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem kikapcsol, hanem készenléti állapot vagy hogy is mondjam. Ha leállitanám a gépet, akkor a monitor nem kapcsol ki csak simán villog, hogy be van kapcsolva de nem mutat semmit. Ilyen állapotba kerül játék közben is. Hiába kapcsolom ki, majd be, nem érzékeli már akkor sem. A gép ugyanugy müködik, ezt onnan tudom hogy a zene is megy tovább, szóval az nem fagy le.

Tegnap elött telepitettem ujra a gépet, biztos nem raktam fel valamit. Mit töltsek le?


2010. febr. 27. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mozgatod az egeret természetes hogy kikapcsolja a monitort (alapbeállítás)Nézd meg hogy normálisan van -e a csatlakozó csatlakoztatva.Vagy rekd be a monitorod telepítő CD-jét
2010. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mozgatom, és leginkább olyankor fagy le mikor valami "extra' történik. Pl simsben mikor kilépek a szomszédságba, vagy amikor betöltök egy mentett játékot. Szóval nem a sima játék közben (amikor csak jövök-megyek), hanem amikor betöltenék valami mást.


A monitor valszeg jól van csatlakoztatva mert normál gépezés (net, msn stb) nem kapcsol ki.


A cd pedig sajnos nincs meg, a Belinea (ilyen tipusu a monitorom)honlapján pedig nem találok semmilyen drivert.

2010. febr. 28. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!